Sampro Klima Ve Havalandırma Ltd. Şti / Profesyonel Çözümler

Sampro Klimayı kurmaya , sektörde yaklaşık 20 yılı bulan çalışmanın  bana kazandırdığı tecrübe sonucunda karar verdim. Bu konuda beni ailem ve yakın çevrem cesaretlendirdi.

Kısaca beni tanımayanlar için , kendimden  bahsetmek isterim. Evliyim ve 2 oğlum var. Yaşım ortaya çıkacak ama büyük oğlum bu sene Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine başladı. Küçük oğlum adı sürekli değişen TEOG sınavına hazırlanıyor. Eşim Alman menşeili bir network firmasında satışla uğraşıyor.

Elektronik Mühendisiyim . Ama ilk çalışma günümden itibaren hep iklimlendirme ve mekanik sektörlerde çalıştım. Teknoloji geliştikçe , mesleğimin yaptığım işe katkısını daha iyi anladım. Artık tüm iklimlendirme cihazları için  , elektronik, yazılım, otomasyon gibi özellikler çok önemli hale geldi.

Endüstri 4.0 , IOT , Green Tech. , Enerji tasarrufu  kavramları  daha çok konuşulmaya ve önemsenmeye başladı.  Teknolojik özellikler kadar estetik, mimari ve inşai şartlara uyum sağlayan , görselliği de ön planda olan sistem ve cihazlar tercih edilmeye başlandı. Yüksek verimli  ve çevreye duyarlı sistemlerin , sistem seçimi ve tasarımında önceliği tartışılmaz hale geldi.

Tüm bu gelişmelerin ışığında , bende kurduğum firmamda bu ortak özellikleri barındıran , yüksek teknoloji ve tasarım gücü gerektiren ürünlerin projelendirme , satış ve uygulamalarına başladım. Türkiye’deki ilk uygulamasından ( 2003 yılı Bodrum Hilton ) başlayarak , bugüne kadar yüzlerce projede Satış ve Projelendirme hizmetlerini gerçekleştirdiğim Samsung sistem klimaları yine en önemli iş partnerimiz olacaktır. Projelendirme sürecinden başlayarak, satış ve uygulama hizmetlerini yürütmekteyiz.

Bu süreç esnasında gerekli olan tüm çizimleri , enerji analizleri, CFD ısı ve ses simülasyonlarını Samsung Türkiye işbirliğimiz ile kolaylıkla yapabilmekteyiz.

Bunun yanında günden güne satış hacmi artan DX santral uygulamaları, Isı Geri Kazanımlı Havalandırma cihazları ürün gamımızda yer almaktadır.

Önümüdeki yıl , kalitesi ve markası ile kendini kanıtlamış yeni ve farklı ürünlerin temsilciliklerini de alacağız.

Kuruluş olarak yeni , tecrübe olarak eski bir firmayız. “Değer Mühendisliği”  ve  “ İleri Mühendislik Çözümleri “ ile projelere farklı yorumlar katmak, değer yaratacak özel çözümler üretmek çalışma prensibimizdir.

Saygılarımla.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle