Rigips Türkiye yeni ürünü Glasroc X ile fark yaratıyor

Alçı ve alçı levha ürünleri denince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Rigips Türkiye’nin en yeni ürünü “Glasroc X” dış cephe levhası, yenilikçi bir çözüm ve hizmet sunuyor.

Dış cephe sistemleri için özel olarak üretilen Glasroc X; uygulama yüzeyine ekstra bir işlem yapılmadan 12 ay boyunca açıkta bırakılabiliyor. Glasroc X’in suya ve neme karşı güçlendirilmiş çekirdek yapısı ve levhayı koruyan özel üretim cam elyaf yüzeyi bulunmakta. Ayrıca UV dayanımlı yüzeyi, levhaların güneş ışınlarından zarar görmesini de engelliyor.

Rigips Türkiye kalitesini yansıtan ürün, aynı zamanda A1 sınıfı yangın dayanımına sahip. Yüzey su emilimi yüzde 5’ten küçük olan Glasroc X, küf ve mantar oluşumuna karşı maksimum direnç sağlarken hava koşullarına karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Glasroc X, yalıtımlı dış cephe sistemlerinde, dış cephe duvar ve tavan uygulamalarında, saçak altı kapatma işlemlerinde ve dış cephe kaplama uygulamalarında kullanılabiliyor.

Yüksek dayanım, bütünlük ve sağlamlığın yanı sıra hızlı ve kolay uygulama sunan Rigips Türkiye, ileri üretim teknolojileriyle müşterilerine daha konforlu yaşam alanları yaratmak için ilham vermeye devam edecek.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle