Radisson Blu, Trabzon

Şehir merkezine yakın konumu, toplantı salonları, 162 odası ve yüzme havuzlu spası bulunan otelin 2018’in ikinci çeyreğinde kapılarını açması bekleniyor. Radisson Blu Hotel Trabzon, çatı katında yer alan barı ve kafesi ile hem şehrin hem de hemen yanında bulunan Boztepe Parkı’nın panoramik manzarasını misafirlerine sunmaya hazırlanıyor.

Radisson Blu; 69 ülkede 300’den fazla otel ile faaliyette olan, dünyanın en önemli üst segment otel markalarından biridir. Radisson Blu markası, konuk ağırlama deneyimini marka ile özdeşleşmiş  Yes I Can!SM servis filozofisi çerçevesinde, ayrıntının detaylarda saklı olduğu ilkesi ile farklı bir hizmet anlayışı sunarak rakiplerinden ayrılmaktadır.  Markaya ait tüm oteller, modern servis anlayışı ile %100 Müşteri Memnuniyet garantisi vermekte olup, dünya üzerinde büyük şehirlerin merkezlerinde, havalimanı alanlarında ve eğlence destinasyonlarında bulunmaktadır.
Radisson Blu, Quorvus Collection, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson and Country Inns & Suites By Carlson SM markalarını da bünyesinde bulunduran Carlson Rezidor Hotel Group üyesidir.

Projede Rf-t markalı, yangın damperleri ve duman damperleri kullanıldı. Vivavent’in ürün grubunda bulunan Rf-t markalı yangın damperleri, EN 1366-2  standartına göre test edilmiş olup, EN 13501-3 ürün standardına uygundur. Rf-t markalı duman damperleri, EN 1366-10  standartına göre test edilmiş olup, EN 12101-8 ürün standardına uygundur. EN 13501-4’e göre EI 120 (ved , hod i < >o) S 1500 AA multi sınıflandırılmış olup, ilgili sertifikaya sahiptir. Damper yangın ve dumana en az 2 saat dayanıklı ve EN 1751’e göre Class C sızdırmazlık sınıfındadır. Tüm ürünler ayrıca CE etiketine sahiptir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle