Prestijli Projelerin Markası Pa-Flex Kauçuk

2017 Yılı itibari ile üretimde 3.yılına girmiş olan Pa-Flex Kauçuk bu kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı

birçok projede tercih edilen marka olmayı başardı.Marka kalitesi yanında bayilerimizin de büyük katkılarıyla doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Bu yıl içinde yapımı nerdeyse tamamlanan ve önümüzdeki yıl

içerisinde hizmete açılacak olan  projelerden biri olan Türk-Alman üniversitesinde kanal ve tesisat boruları izolasyonlarında Pa-Flex Kauçuk levha ve boru izolasyonları kullanıldı. İnşaatına 2016 Temmuz’unda başlanan binada İktisadi ve İdari Bilimler, Kültür ve Sosyal Bilimler ile Hukuk Fakülteleri, ayrıca Sosyal Bilimler Enstitüsü yer alıyor. 2018’de tamamlanacak TOKİ 1. Etap Binaları ve 2. Etap’ta yer alan YDYO Binası, Rektörlük ve İdari Birimler Binası ile sosyal bilim dallarını içeren Fakülteler Binası, toplam 110.746 m²’lik kapalı alandan oluşuyor.Bu alanlara ilave olarak son fazda Spor Merkezi inşaatı gerçekleştirilecektir.

Pa-Flex markasını tercih eden bir diğer proje ise Rize’de tamamlanmak üzere olan Temizel  Otel projesi.Rize’nin ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşıyan proje  devlet arazisi üzerinde toplamda 44 bin metrekare kapalı alan üzerinde, 296 oda kapasiteli olarak inşa edilecek.

49 yıl sonra Rize İl Özel İdaresi’ne devredilecek. İçerisinde toplantı, konferans, balo, sinema, fitness, çok amaçlı restoran ve kongre salonları bulunacak otelin kapalı ve açık yüzme havuzları da bulunacak olan projede kauçuk boru izolasyonu ağırlıklı olmak üzere otopark ve bazı mahallerde de kanal izolasyonlarında 19mm kalınlıkta  Pa-flex kauçuk levhalar uygulanmıştır.Elastik yapısı sayesinde kopma-darbe ve yırtılmalara karşı oldukça mukavim olan levhalarımız diğer teknik özelliklerini de (7.500µ buhar difüzyon direnci, Bs3D0 sınıfı yangın mukavemeti vb.) sağlamaktadır.

Gelecek dönemde de ülkemiz ve civar ülkelerde inşa edilecek prestijli projelerde yer alabilmek için çalışmaya,gelişmeye ve geliştirmeye ve daha önemlisi ülkemiz sanayisi ve ekonomisine katkıda bulunmaya  devam edeceğiz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle