Pa-flex kauçuk tüm projelerde

Pa-Flex Kauçuk hızını artırarak marka bilinirliği yaygınlaştıracak çok çeşitli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay içerisinde Adıyaman’da yapımı süren hükümet konağı projesinde Pa-Flex Kauçuk marka levha ve boru ürünleri tercih edilmiştir.Eski DSİ’nin bulunduğu alana yapılan hükümet binası ve il özel idare binası projesi  53.335 m2 alanda 3 bina yapılacak, yanlardaki iki bina bodrum artı zemin artı 4 katlı olacak. Ortadaki bina ise bodrum artı zemin artı 3 katlı olacak. Binaların 2019 yılında bitirilmesi amaçlanıyor.

Özel sağlık sektöründe de Pa-Flex kauçuk olarak tedarikçi hizmeti vermeye devam ediyoruz.Ataşehir’de yapımı devam eden Meditime Ataşehir hastanesi havalandırma ve mekanik tesisatı izolasyonları levha ve boru ürünlerimizin yanısıra yardımcı ürünlerimiz(izolasyon bantları ve yapıştırıcılar) ile gerçekleşti.2019 yılı başında bitmesi planlanan proje 1.331 m2 alan üzerine 14 katlı olarak inşaa edilmekte.Hastane 75 yatak kapasiteli,15 poliklinik ve 12 ameliyathaneli olup açık ve kapalı otoparkları ile de hasta ve ziyaretçilerine hizmet verecektir.

Ürünlerimizin tercih edildiği bir diğer önemli proje ise Ankara Bilkent Şehir Hastanesi projesi.Artık bitme aşamasına gelen,CCN İnşaat tarafından inşaası gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en önemli sağlık yatırımlarından biri olan projede Pa-Flex Kauçuk marka alüminyum folyolu ve yapışkan lamineli levhaları kullanılmış olup talepler devam etmektedir.

Diğer yandan endüstriyel yatırımlarda da kalite ve uygun fiyat anlayışından dolayı tercih edilmekteyiz.Bir diğer tercih nedenimiz ise yerli marka olmamız.Aslında son dönemde bu özelliğimiz fiyatlarımızın önüne geçti denebilir,zira üretim ve ihracat yapmakta olan Türk sermayeli kuruluşların önemini kavramış bir sektörün ülke ekonomisine olumlu katkısı olacaktır.

Adapazarı’nda konuşlanmış olan ve bölge halkına önemli bir oranda istihdam sağlayan,Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear fabrikası ilave bina ve renovasyon işlerinde izolasyon ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.Özellikle elastik ve yıpranmayan yapısı ile levha ürünlerimiz bu tarz fabrikaların iç ve dış havalandırma kanallarında uygulayıcı firmalar tarafından tercih edilen ilk marka olma başarısını yakaladı.

‘’Doğayı,çevreyi ve ülkemizi seviyoruz,gelecek için üretiyoruz,

Benzer İçerikler

Yorum Ekle