PA-FLEX KAUÇUK Projelerde Tercih Edilen Marka

2018 yılı ilk yarısını geride bıraktığımız bugünlerde devam eden çeşitli projelerde kauçuk izolasyon ihtiyaçlarına en kısa termin ve kaliteli hizmet anlayışımız ile katkıda bulunmaya devam ediyoruz.Bölge bayilerimizin de özverili çalışmaları ile Türkiye’nin birçok bölgesine ürün göndermekteyiz.

Son yıllarda geliştirilen çok sayıda sağlık projelerinden biri olan Manisa Kula Devlet hastanesinde Pa-Flex Kauçuk markası tercih edildi.Kula ilçesi TOKİ konutları yanında inşa edilen hastane 75 yatak kapasitesi ile ilçeye hizmet verecek.Tek kişilik ve iki kişilik hasta odalarının, polikliniklerin, ameliyathanelerin ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu 75 yataklı devlet hastanesi yapımına 2017 yılı başlarında başlanmış olup öngörülen teslim tarihine göre önümüzdeki ay açılması planlanmaktadır.

Yine sağlık projelerinden Tirebolu Devlet Hastanesi ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje olurken eğitim sektöründe ise yapımına devam edilen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü’nde yüklenici firmanın tercihi Pa-Flex Kauçuk oldu.

Sanayi yatırımları alanında Decovita Seramik’in Bilecik tesislerinde devam eden inşaa çalışmalarında yine Pa-Flex kauçuk ürünleri tercih edilirken Sivas’ta Çermik aquapark projesinde lamineli kauçuk levhalarımızla yer almaktan gurur duyarız.Sivas’ta sosyal alanda büyük eksiklik olarak görülen Aquapark ihalesi iki tesis olarak Sivas Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. Su ve su oyunlarını içerisinde barındıran Aquapark ve Sosyal Tesisler, Sıcak Çermik’te yapılacak. 15 bin metrekare olarak projelendirilen eğlence merkezi hem kadınlar hem de erkekler için olmak üzere iki tesisten oluşacak. Sıcak Çermikteki mevcut market ve fırın da bu proje kapsamında tekrar yenilenecek. Çocuk oyun alanlarının da yapılacağı projede; otopark, kafeterya ve restorant hizmetleri de verilecek.

Son olarak kültür ve turizm alanında 2 projeye ürünlerimizle katkıda bulunduk.Bunlardan ilki Edirne Belediye Kültür Merkezi.Yapımına 3 yıl önce başlanan,klasik Anadolu mimarisinin son örneğini oluşturan projede lamineli kauçuk ve yardımcı ürünlerimizle yer alıyorken ikinci projemizi de İstanbul’da bulunan Double Tree By Hilton Old Town oteli oluşturmakta.Renovasyon çalışmaları dahilinde mekanik ve havalandırma tesisatı yalıtımları Pa-Flex marka ürünlerle yenilendi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle