PA-FLEX KAUÇUK HIZ KESMİYOR

Pa-Flex Kauçuk 2018 yazını yoğun geçiriyor.Özellikle ihracat satışlarında artış görülen Pa-Flex Kauçuk son dönemde Tacikistan ,Fildişi Sahili ve Portekiz gibi yeni pazarlarla birlikte uluslararası marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekte.Avrupa,Kuzey Afrika ,Ortadoğu ve civar ülkelerdeki bayileri vasıtası ile yurtdışındaki çeşitli projelerde tercih edilen marka konumuna geldik.

Tabii ki yerli sermaye ile kurulmuş bir üretici firma olarak bu dönemde yurtdışında olmak bizleri çok gururlandırsa da kendi evimizde de çalışmaya önem veriyoruz.Türkiye pazarında bayi ve taahhüt firmalarının yanında durarak ürün,hizmet ve fiyat ugunluğu olarak daha hassas davranıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırdığı modern kongre merkezine kauçuk levha ürünlerimizle katkıda bulunduk. Sekapark’taki eski fabrika alanında projesi yapılan kongre merkezi çalışmasında, alandaki fabrika yapısı proje kapsamında yeniden düzenlenerek kongre merkezi haline getirilecek. 36 dönüm alan üzerinde planlanan kongre merkezi üç bloktan oluşacak. A ve B bloğun taban alanı 7 bin 500 metrekare, toplam inşaat alanı 11 bin 700 metrekare olacak. Büyük kongre salonu bu bloklarda yer alacak.

C bloğun ise taban alanı 2 bin 700 metrekare olurken inşaat alanı 4 bin metrekare toplam alanı bulacak. Projede herşey düşünülmüş;1.300 kişilik ana kongre merkezi, fuaye ve sergi salonları, 4 adet 120 kişilik çok amaçlı salon, 4 adet 40 kişilik salon, 60 kişilik senato salonu ve idari ofisler, 2 adet 460 kişilik nikah salonu, farklı ölçeklerde toplantı odaları atölyeler ve yeme içme birimleri bulunacak.

Kocaeli gibi yine Gaziantep Şahinbey’de yapımı süren Kongre Merkezi projesinde de kauçuk izolasyonda Pa-Flex markası tercih edildi. 35 bin m2 inşaat alanı olan, içerisinde 1.600 kişilik büyük salon, iki tane küçük salon ve 11 tane toplantı salonu bulunan dev bir merkez inşaa edilmekte. Yine proje dahilinde iki katlı otopark, restoranlar, gençlik merkezleri yapılması planlanmakta.Projenin Aralık ayında tamamlanması bekleniyor.

Konut sektöründe Nlogo projesine ürünlerimizle katkı sağlarken kamusal projelerde de son olarak Ataşehir’de yapımı devam eden yeni vergi dairesi binasına Pa-Flex levha ve yardımcı ürünlerimizle hizmet veriyoruz.İnşaatı Toplu Konut İdaresi tarafından yaptırılan proje toplamda 72.500 m2 alana inşaa edilerek Anadolu Yakası’nda bulunan tüm vergi dairelerinin bir araya toplanması planlanmakta.Böylesi önemli kamusal ve özel sektör projelerinde yer almaktan elbette gurur duyuyoruz ve önümüzdeki dönemde de bu çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz.

  

Benzer İçerikler

Yorum Ekle