PA-FLEX KAUÇUK HIZ KESMİYOR

Üretici bir firma olarak bu dönemde ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ederken tabii ki yurtiçi projelerinde de ürünlerimizle tedarikçi olarak hizmet veriyoruz.

Özel sektör yatırımları yanısıra kamu projelerinde de tercih edilen kauçuk izolasyon markası olarak Ekim ayı içerisinde  Ceyhan Devlet Hastanesi ,Ahi Evran Üniversitesi Morfoloji Binası ve Gölbaşı Devlet Hastanesi projelerinde yer aldık.

Adana Ceyhan’da yapımı süren 250 yatak kapasiteli devlet hastanesi projesinde Türk ve Avrupa normlarında,belgeli ürünlerimizle yer aldık.Levha ,boru ve yardımcı ürünlerimizle projede kliniklerden otoparka tüm havalandırma ve mekanik tesisat ünitelerinde Pa-Flex kauçuk izolasyon tercih edildi.49 milyon tl lik rakamla bölgenin en büyük yatırımlarından olan hastane,mevcut hastanenin kapasite yetersizliğinden dolayı büyütülmesine karar verildi.2019 yılında hizmete girmesi planlanmakta.

Diğer bir hastane projesi de Ankara Gölbaşı’nda yapımı devam eden devlet hastanesi inşaatı.200 yatak kapasiteli olarak yaklaşık 40.000 m2 alan üzerine kurulan projeye ilerleyen zamanlarda 7.000 m2 alana poliklinik binası ilave edilmesi de gündemde.Yapımına 5 yıl önce karar verilen hastane 6.000.000 tl lik yatırımla sadece sağlık hizmeti alanında değil aynı zamanda çevre insanına istihdam yaratacak bir proje olarak anılıyor.Bunun yanısıra Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fkültesi Morfoloji binası da ürünlerimizi tercih eden bir diğer proje.15.000 m2 kapalı alana sahip olan projede  binanın bodrum katında 3 amfi, 2 tıbbi beceri laboratuvarı, teknik hacimler, depolar ve sığınak bulunuyor. Zemin katta 29 akademisyen ve asistan odası, 16 derslik, 2 öğrenci laboratuvarı, 1 okuma salonu, 1 seminer odası ve 11 idari ofis yer alırken 1. katta 33  akademisyen ve asistan odası, 3 simule hasta odası, 2  grup çalışma odası, 4 öğrenci laboratuvarı, 7 araştırma görevlisi laboratuvarı ve 4 ofis mevcut. Ayrıca binanın 2. katı 40 akademisyen ve asistan odası, 4 öğrenci laboratuvarı, 8 araştırma görevlisi laboratuvarı ve 4 ofisi bünyesinde barındırırken Morfoloji Binası 3. katta 7 öğretim görevlisi odası, 1 toplantı odası, 9 ofis ,teknik hacim ve depolar yer alıyor. Binada ayrıca araç sahiplerinin kullanımına uygun olarak 201 araçlık otopark bulunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle