Pa-flex kauçuk dubai bıg 5 fuarındaydı

Pa-Flex Kauçuk olarak bu yıl da Dubai’de düzenlenen Big 5 fuarında katılımcı olarak yerimizi aldık.26-29 Kasım 2018  tarihlerinde düzenlenen fuarda ısıtma soğutma,havalandırma,yapı,inşaat,güneş enerjisi ve kentsel mimari sektörünün üretici,tedarikçi ve nihai tüketicileri buluştu.

Önceki katılımlardan edindiğimiz deneyimerle bu yıl daha da iyi hazırlandık,organize olduk.Ziyaretçi sayımız artış gösterdi,daha ciddi talepler almaya başladık.Bu tarz organizasyonlarda devamlılığın firma ve ürünlere tanıtım manasında ciddi katkı sağladığını bir kez daha deneyimlemiş olduk.

Fuar bu yıl da beklenen ilgiyi fazlasıyla gördü.Aşağıdaki rakamlar da bunu kanıtlar niteliktedir:

Bu yılki katılımcı firma sayısı 2.471.Toplamda 19 salonda düzenlenen fuara bu yıl 64 değişik ülkeden ziyaretçi geldiği görüldü.Ziyaretçi sayısı 80.000 in üzerine çıkarken en fazla ilgiyi körfez ülkeleri başta olmak üzere Hindistan,Çin,Malezya,Endonezya,Türkiye,İngiltere,Fransa vb. ülkeler gösterdi.

Fuar organizasyonuna dahil olarak 4 gün boyunca düzenlenen  çeşitli panel ve etkinlikler de ziyaretçileri memnun edecek tü           rdendi.Bunlardan bazıları Canlı İnovasyon Bölgesi, vaka çalışmaları, panel tartışmaları ve düşünmeyi teşvik edici sunumlar yoluyla gelecekteki trendleri ve teknolojileri araştıran FutureTech Construction Summit, iş yerinde cinsiyet çeşitliliğini yeniden icat etme ihtiyacını ele alarak, oyunu değiştiren ve inşaat sektöründeki diğer kadınlara örnek olan güçlü ve başarılı kadın konuşmacıların yer aldığı İnşaatta Güçlü Kadınlar semineri vb.

Gelecek yıllarda da Big 5 ve benzeri prestijli fuar ve organizasyonlarda yer alarak uluslararası pazarlardaki yerimizi sağlamlaştıracak ,üretici Türk markası olarak payımızı artırma hedefiyle çalışıyor olacağız.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle