Oventrop Türkiye Satış Kanalı Değişikliği

Konut teknolojisi alanında, Avrupa’nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden biri olan Oventrop, 01.08.2017 tarihinden itibaren, satış, pazarlama ve teknik bilgi konularında Türkiye ve Orta Asya bölgesinde OCC MUHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yola devam etme kararı aldı.

165 yılı aşan bilgi birikimi, 4500’den fazla ürün portföyü, kaliteden ödün vermeyen üstün Alman teknolojisine sahip Oventrop, OCC Mühendislik ile eskiden oldugu gibi kesintisiz olarak hizmet vermeye devam edecek.

OCC Mühendislik Genel Müdürü Osman Doğru yaptığı açıklamada ısıtma soğutma sektörünün önemli markası Oventrop’un Türkiye ve Orta Asya bölgelerinde ısıtma-soğutma projelerinde daha etkin yer almak ve daha hızlı hareket edebilmek için yeniden yapılandığını söyledi. “Karlı bir büyüme için tüm kaynaklarımızı etkin kullanmalıyız. Büyümeyi sağlıklı yönetebilmek ve stratejileri daha etkin uygulayabilecek yöntemlerle çalışmak kaçınılmaz. Portföyümüzde barındırdığımız Oventrop’un zengin ürün kategorisi ile yapı hizmetleri endüstrisinin tüm sektörleri için ekonomik ve enerji tasarruflu vanalar, kontrolörler ve diğer bileşenleri tek elden sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle