Oventrop Türkiye; Isıtma Sektörü Duayenlerini Üretim Merkezinde Ağırladı

On yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyette bulunan Oventrop, ısıtma sektörü duayenleri için Almanya Olsberg ve Brilon fabrikalarına bir gezi düzenledi. Gezi kapsamında ağırlanan sektör duayeneleri  düzenlenen seminer ve ürün tanıtımları ile Oventrop vizyonunu bir kez daha yakından tanıma fırsatı buldular.

 4 gün süren Almanya gezisi sırasında misafirlerin deneyim paylaşımları  ile interaktif olarak ilerleyen “Hidrolik Dengeleme” konulu ürün semineri, Oventrop alan ısıtma semineri gibi deneyim paylaşımları gezinin en ilgi çekici çalışmalarıydı. Oventrop’un Brilon fabrikasına bulunan üretim atölyeleri ile test alanları  ve Olsberg fabrikasında yer alan örnek ürün tanıtım stantları sektör duayenleri tarafından büyük ilgi gördü.
Almanya gezisi sırasında konaklanan tüm şehirlerin turistik gezi alanlarının ve çok özel restoranlarının da ziyaret edildiği farklı programlarla ağırlanan konuklar; Köln Dom Katedrali, Romen Cermen Müzesi, Çikolata Müzesi gibi tarihi yerler ile Hohe Strasse ve Schilergasse gibi caddelerde güzel vakit geçirdiler.Almanya’nın özgün  farklı lezzetleri için seçilen çok özel restoranlarda, keyifli akşamlarda, Oventrop Türkiye Genel Müdürü Osman Doğru ve ekibi tarafından ağırlandılar

Oventrop  ürünleri ve yapılan  tanıtımlara katılımcılardan tam puan !

1851 yıllarında Almanya’da kurulan Oventrop, aradan geçen 160 yıl boyunca gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Konut teknolojisi alanında, Avrupa’nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden biri olan ünlü marka, Almanya’da Olsberg ve Brilon bölgesindeki iki büyük fabrikasında yaptığı üretimler ve Ar Ge bölümü ile  , projecilerin ve sanayinin çözüm ortağı olarak pazardaki partnerlerine uzun vadede yüksek fayda sunuyor.Tüm bu köklü geçmişin tanıtıldığı, inovatif ürünlerin ve proje çözümlemelerinin yapıldığı gezi boyunca, sektör duayenlerinden tam puan alan Oventrop bir kez daha 160 yıllık marka olmanın farkının altını çizdi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle