ODTÜ Teknokent’teki SATGEB-2 projesinde Alarko Carrier ürünleri tercih edildi

Kurulduğu günden bu yana binalarındaki HVAC ekipmanları için Alarko Carrier güvencesini tercih eden ODTÜ Teknokent, yapımı bu yıl tamamlanan SATGEB-2 projesinde de seçimini Alarko Carrier’dan yana kullandı. Proje kapsamında temin edilen 30XA soğutma grupları ve 39HQ klima santralları, aktif halde bulunan Automated Logic bina otomasyon sistemine başarıyla entegre edildi. Alarko-Carrier Sistem Satışları Ankara Ofis Satış Müdürü Tamer Şenyuva , “2000 yılından beri yürütülen başarılı süreci daha da geliştirerek, Türkiye’nin önemli teknokentinin sonraki yatırımlarında da yer almak en büyük arzumuz. Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek için Ar-Ge faaliyetlerinin gerçekleştirildiği merkezde, Alarko Carrier olarak ürünlerimizin tercih edilmesinden gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Airovision serisi 39HQ Carrier klima santralları, Alarko Carrier’ın ISO9001, ISO14001, ISO27001, ISO50001, OHSAS18001 ve SA8000 sertifikalarına sahip Gebze Fabrikası’nda üretiliyor. 2.000 ve 125.000 m³/h debi aralığında 122 farklı kesitte üretilebilen 39HQ klima santralları, patentli panel/profil tasarımı, yüksek mekanik dayanım ve ısıl performans özellikleri, tamamen düz santral tabanı, 60 mm standart sandviç panel kalınlığı ve sahip olduğu çok çeşitli opsiyon ve aksesuvarlarıyla kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor.

Aquaforce 30XA soğutma grupları, enerji verimliliği ve çalışma ses seviyesi bakımından günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılıyor. Alüminyum mikro-kanallı ısı değiştiricilere (MCHX), dokunmatik Pro-Dialog kontrol sistemine, değişken kapasite valfli ikiz rotorlu vidalı kompresörlere, saf R134a soğutucuya ve kompozit malzemeden yapılmış düşük-sesli IV. jenerasyon Flying Bird fanlarına sahip ürün, en son teknolojiyi kullanıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle