Mopaş Bahçe Evleri – Çayırova Konutlarının Tercihi ETNA Oldu

Çayırova-Gebze de yerleşik merkezi konumu ve geniş, loft tasarım özellikleri ile ön plana çıkan seçkin bir proje olan Mopaş Bahçe evleri projesinde; yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

Proje kapsamında; 5 adet  çift pompalı frekans kontrollü hidrofor sistemi(2HF KO 10/7-30),  10 adet ecocircXL, EILR serisi ıslak&kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, 14 adet EFP30 serisi parçalayıcı bıçaklı drenaj pompaları ve 1 adet TSEN12845+A2 normuna uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kullanılan EILR serisi inline kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompalarında; pompa giriş-çıkış, pompa gövdesi, fan(çark) döküm malzemeden olup, sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. Estetik, ergonomik tasarıma sahip EILR serisi yeni nesil sirkülasyon pompalarında IE2 tercihen de IE3 motor kullanılmakta olup, talep edilmesi durumunda motor üzerine entegre frekans kontrol sürücülü versiyonu da mevcuttur.
EILR serisi kuru rotorlu sirkülatör

Projede kullanılan ETNA HF KO10/7-30 serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile; basınçlı su temininde talep edilen miktarda suyun istenilen basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmuştur. Yeni nesil IE2/IE3 motorlu frekans kontrollü ETNA HF KO25/6-75 T-KI serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile, klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmiştir.

ETNA HF KO SERİSİ

ETNA HF KO25/6-75 serisi frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde kullanılan pompalarda; pompa giriş-çıkış gövdeleri, pompa gövdesi, fan, difüzör norly malzemeden olup; sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. ETNA HF KO25/6-75 serisi hidrofor sistemlerinde; taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör gurupları(opsiyonel), eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü panolar kullanılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle