Mitsubishi Heavy Yeni Airflex Kaset Tipi Klima

Mitsubishi Heavy KXZ VRF Sistemleri tarafından geliştirilen yeni kaset tipi klima, Airflex Kanat dizaynı sayesinde tavana paralel üfleme yaparak hava konforunu maksimize eder. Bu özelliği ile 2016 Good Design ödülünü de kazanan Airflex kaset tipi klimalar, dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Ayrıca 4 yöne üfleme özelliğine sahip Airflex Kaset Tipi klima modellerinde her kanat bibirinden bağımsız olarak isteğe göre farklı açılardan ayarlanabiliyor. Yeni kaset tipi klimalar opsiyonel olarak takılabilen Hareket Sensörü ile de konforlu iklimlimlendirme sağlarken, insan yoğunluklarını ve hareketlerini algılayarak maksimum güç tasarrufuda yapabiliyor.

 

VRF sistemleri, yeşil bina konseptine uygun olarak inşa edilen ve LEED sertifikası almak isteyen binalara puan kazandırıyor.

 

Mitsubishi Heavy Industries Grubu Global 100 Endeksi-Sürdürülebilir Şirketler sıralamasında 66. Sırada yer alarak klima sektöründen bu sıralamada yer alan tek firma olarak dikkat çekiyor.

 

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılar.

 

Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar,  yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle