Mas Grup Ürünleri İlgi Gördü

Otuzdört yıldır tesisat sektöründe hizmet veren Mas Grup, 30 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde düzenlenen PAWEX 2011 Fuarı’nda ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Otuzdört yıldır tesisat sektöründe hizmet veren Mas Grup, 30 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen PAWEX 2011 Fuarı’nda ziyaretçileri ile bir araya geldi. Akışkanların ve enerjinin etkin kullanımına odaklı üretim anlayışı ile doğal kaynakların yani yaşamın sürdürebilirliğine hizmet eden Mas Grup, yeni sertifikaları ve teknolojik yatırımlarının yanısıra sergilediği ürün grupları ile ilgi gördü.

Fuar süresince ziyaretçilerini ağırlayan Mas Grup standında, konusunda uzman Mas Grup çalışanları, sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknolojik nitelik ve kaliteye sahip ürünler hakkında detaylı bilgi verdi.

Mas Grup standında; ‘UL LISTED ve FM APPROVED ’ sertifikalı Yangın Grupları, Proses Pompaları, Hidrofor Grupları, Genleşme Tankları, Marine Grubu, Dalgıç Pompalar gibi ürünlerini sergilendi.

Mas Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Faik Öner, PAWEX fuarı ile ilgili yaptığı değerlendirmede; Mas Grup olarak ürün gruplarını kullanıcılara daha iyi anlatabilmek, ilgili firma,  kuruluş ve potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmak ve Mas Grup bünyesindeki son gelişmeler hakkında pazara bilgi verebilmek için bu içerikde ki fuarlara katıldıklarını ama fuara katılımın düşük olması sebebi ile beklenen geri dönüşün yaşanmayacağını belirtmişlerdir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle