LUFT Marka merkezi klima cihazları ilk tanıtımını Sodeks 2018 Fuarında yaptı

Yeni teknolojiler ve arge destekli, inovasyona özel olarak önem verdiklerini belirten Luftsis AS genel Md Uğur Darcan;

Luft Klima santralları, Havuz nem alma cihazları, ısı ve enerji geri kazanım cihazlarımız basta olmak üzere Italyan OEM anlaşmalı Fan coiller ve Jettfan ürün gruplarımızı fuarda sergiledik.

Başta ısı köprüsüz dizayn, 7 yıl korozyon garantili, LUFTBOND katoforez kaplamalı klima santrallarımız olmak üzere, UV lambalı Hiygen ve Endustriyel modellerimiz,  IOT (nesneleririn interneti) gelişmelerimiz ve alternatif yeni izolasyon (VIP Vacuum Insulated Panel) ve Microseramik Kurecikli yalıtım boyaları teknolojilerimizin ön tanıtımlarını yaptık.

Klima cihazları tasarımlarına getirdiğimiz yenilikler ve müşteri odaklı ürün aksesuarlarımız ile çözümlerimiz beklentilerimizin üzerinde  beğeni gördü.

Fonksiyonel cihaz ve sistemler üretmenin  ötesinde estetik tasarımlı yeni teknolojilerin  birbirini tamamlayarak pazara sunulma vizyonumuzun karşılığını gördüğümüz ilgi ile aldık.

Inovatif yeni ürünlerimizi aynı değerlerde, Avrupa birliği  “Eco Design” verimlilik kriterleri  ve Endustri 4.0 prensipleri ile geliştirmeye,  Arge ekibimizi  Italyan endüstri tasarımcısı ile takviye ederek güçlendirmeye  devam edeceğiz.

İhracat ağırlıklı teknoloji ve ürün geliştiren %100 yerli bir firma olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

Luftsis Sodeks 2018 Sanal Turhttp://360tv.com.tr/upload/2018upload/fuar/sodex/luftsis/

Luftsis Sodeks  Fuar Tanıtım Filmihttps://www.youtube.com/watch?v=ShlEZ88e8xY

Benzer İçerikler

Yorum Ekle