Klima Santrali Performans Kriterleri ve Hijyenik Klima Santralleri” Diyarbakır Semineri Yapıldı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Diyarbakır İl Temsilciliği’nin düzenlediği ilk eğitim semineri 15 Aralık 2018 tarihinde MMO Diyarbakır Şubesi’nde gerçekleştirildi.

Klima Santrali Performans Kriterleri ve Hijyenik Klima Santralleri konulu eğitim seminerine ALDAĞ A.Ş. Teknoloji ve Uygulama Direktörü Hamza Sonkur konuşmacı olarak katılırken, seminerin oturum başkanlığını ALDAĞ A.Ş. Genel Müdür Doruk Oflaz yürüttü. Seminer öncesi açılış konuşmasını yapan TTMD Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Alan, TTMD çalışmaları hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.

Seminerde iki ayrı sunum yapan Hamza Sonkur, ilk olarak EN 1886 Standardına göre klima performans kriterlerini anlattı. Sonkur, nem, konfor, klima santrali kombinasyonları, filtreler, motorlar ve diğer akşamlarla ilgili teknik bilgiler aktardıktan sonra ikinci sunumunda DIN 1946-4 Standardına göre hijyenik klima santrallerini anlattı. Katılımcılardan gelen soruların yanıtlandığı bölümün ardından seminer, TTMD Diyarbakır Temsilciliği yetkililerinin konuşmacı ve oturum başkanına teşekkürüyle son buldu.Benzer İçerikler

Yorum Ekle