İzmir Aliağa Hampton By Hilton Projesinde Arı Yangın Pompaları Tercih Edildi…

İzmir Mühendislik Şirketler Grubu bünyesindeki MNV Turizm A.Ş. tarafından Türkiye’nin sanayi bölgeleri arasında olan İzmir’in demir çelik endüstrisi merkezi Aliağa ilçesinde bulunan Star Rafinerisi ile Çandarlı Limanı’na yakın bir bölgede konumlandırılan Hampton by Hilton projesi, endüstriyel liman ve tesislere, ayrıca şehrin tarihi bölgelerine de yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Denize yakın, huzurlu konumu ve endüstriyel merkezlere yakınlığı ile uluslararası standartlarda bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir hizmet sunuyor.

119 oda, 2 bedensel engelli odası, 242 yatak, 2 adet yönetim odası, 27 kişilik oturma salonu, 74 kişilik kahvaltı salonu, 50 Kişilik 2.sınıf lokanta, 50 kişilik çok amaçlı salon, spor salonu, 300 kişilik çok amaçlı açık alan, çalışma ofisi, 28 araçlık kapalı otopark, sığınak ve satış ünitesinden oluşan 9765 metrekare kapalı alana sahip olan proje Türkiye’nin 53’üncü,  İzmir’in 5’inci Hilton oteli olarak kapılarını misafirlerine açtı.

Arı Yangın A.Ş. olarak dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığımız mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik avantajı ile en iyi malzeme tedarik hizmetini vererek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlayan firmamız İzmir Aliağa Hampton by Hilton projesinde Yangın Pompa grubumuz ile yer aldık.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 750 GPM, 10 bar ,75 HP motor 2950 RPM Yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompası kullanılmıştır. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 15 GPM, 10,7 bar, 5 HP değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir.

Sistemde iki adet elektrikli pompa bulunmasından dolayı jeneratör üzerinden beslenmeyi sağlayacak otomatik transfer switchli kontrol panolarına sahip yangın pompaları, ARI Yangın’ın konusuna hakim kadrosu tarafından devreye alınmıştır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle