Isparta Şehirlerarası Terminal ve Yaşam Merkezini Üntes İklimlendirecek!

Her kitleye hitap edecek olan Isparta Şehirlerarası Terminal ve AVM projesi yaklaşık 200 dönümlük bir alanda konumlanmıştır. 93 metre yüksekliğinde kültürel ve sosyal içerik barındıran kulenin de bulunduğu projede 500’ü açık, 500’ü kapalı olmak üzere 1000 araçlık otopark, sinema salonları, küçük ve büyük çaplı ticari mekanlar, restoran ve kafeteryalar, döner restoran, şehrin manzarasına hakim cam teraslı kafeterya ve gül bahçeleri yer almaktadır. Isparta’nın sosyal ve kültürel merkezi olmayı hedefleyen proje aynı zamanda bölgenin transfer merkezi olmayı da hedeflemektedir.

Isparta’nın simgesi olacak projede kullanılan 5 adet Üntes marka  A enerji sınıfı Z-Power serisi hava soğutmalı, vidalı kompresörlü soğutma grupları ile projenin tüm iklimlendirme ihtiyacı karşılanmaktadır.

ÜNTES “Z- Power” Vidalı Soğutma Grupları – Sınıfının En İyisi

Yüksek verimli yarı hermetik vidalı kompresör ve R134A gazı ile A enerji sınıfında yer alan Z-Power soğutma grupları Avrupa’da sadece birkaç üreticinin sahip olduğu laboratuvarlarda Üntes tarafından test ediliyor.

Üntes Soğutma Grubu ve Isı Pompası Performansı Test Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi müşterilerinin ve iş ortaklarının devreye alma sırasındaki tüm riskleri ortadan kaldırmalarını ve gerçek çalışma koşullarında ünite performansının nasıl olacağını önceden bilmelerini ve sert çalışma koşullarında ünite limitlerini tetkik etmelerini sağlar. Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen testler sayesinde ünitelerin çalışma performansları kapsamlı şekilde ölçülür ve hata yönetim fonksiyonları kurulum öncesinde optimize edilir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle