Isıtma Uzmanları İçin Testo 870

Termal Kamera testo 870
Yapı uzmanları, ısıtma uzmanları, servis mühendisleri ve tesis yöneticileri için özel olarak tasarlanan termal kamera testo 870, oldukça kompakt, hafif ve kullanımı kolay bir cihaz olmasının yanı sıra uygulamalarda sınıf atlatacak üstün teknik özellikleriyle de dikkat çekerek sınıfının yeni lideri olmaya hazırlanıyor.

Üstün Alman teknolojisinin geliştirmiş olduğu testo 870, 160 x 120 piksel termal dedektör çözünürlüğü, 3.1 MP entegre dijital kamera, 34° x 26° derecelik geniş görüş açısı ve 3,5” geniş LCD ekranı ile birlikte üstünlüğünü bir kez daha ortaya koyarken uygun fiyatlarıyla da oldukça memnun edecek.
Kolay kullanım ve yüksek kalitede termal görüntü prensibi ile tasarlanan yeni termal kamera serisi testo 870 sayesinde, yapı uzmanları – bina yüzeylerinde izolasyon kaynaklı enerji kaybı yaşanan bölgelerin tespiti, iç yüzeylerde de nem kaynaklı tespitler; ısıtma uzmanları – zemin altından geçen su borularında kaçak tespiti ve ısıtma tertibatında performans kontrolü; servis mühendisleri ve tesis yöneticileri ise elektriksel ve mekanik sistemlerdeki önleyici bakım çalışmalarını hızla ve profesyonelce yapabilecek. Termal kamera serisi testo 870, işlerinizde kolaylık sağlayacak.
Testo 870 serisi testo 870-1 ve testo 870-2 olmak üzere 2 farklı versiyonuyla birlikte pazara sunuluyor. Bu iki versiyonu birbirinden ayıran en önemli özellik ise entegre dijital kameranın sadece testo 870-2 modelinde bulunuyor olması.

Teknik detaylar:

  • Dedektör boyutu 160 x 120 piksel
  • SuperResolution Teknolojisi ile 320 x 240 piksel termal görüntüler
  • Termal duyarlılık < 100 mK (0,1 °C)
  • 34° x 26° derecelik geniş lens görüş açısı
  • Sıcaklık ölçüm aralığı -20…+280 °C
  • Ekran boyutu 3,5”
  • Entegre dijital kamera
  • Otomatik Sıcak/Soğuk nokta belirleme
  • Ücretsiz profesyonel Türkçe yazılım programı

Duvarları kırmadan sızıntıları tespit edin

Radyatör kontrolü, gizli su borularını görüntüleme ve sızıntıları tespit etme – tüm bu işler için güvenilir cihazlara ihtiyacınız vardır. Yeni termal kamera testo 870 gibi.
testo 870’in, ısıtma uzmanları, tesisatçılar ve sıhhi tesisatçılar ile birlikte geliştirilmesinin sadece tek bir amacı var: daha hızlı, daha verimli ve daha iyi çalışabilmelerini sağlamak.
Termal kameratesto 870’in kalbi, 160 x 120 piksel yüksek kaliteli dedektörüdür. Bu sayede gizli borulardaki sızıntıları daha hızlı tespit edebilirsiniz. Kameranın geniş ekranı ve geniş görüş alanı sayesinde, küçük alanlardaki sorunlu bölgeler dahi tespit edilebilir.
“Çalıştırın ve gidin” – bir termal kameranın kullanımı bundan daha kolay olamazdı. testo 870 ile bir termografik görüntü almak, cep telefonunuzda bir kısa mesaj yazmaktan daha hızlı olabilir mi? Deneyin.
Ve bir iyi haber de bütçeniz için: Termal kamera testo 870 sadece birkaç uygulama sonrasında maliyetini çıkarır! Çünkü sızıntıları daha hızlı bir şekilde tespit edebilir ve gereksiz rahatsızlıklardan kaçınarak bu sorunu çözebilirseniz, yeni işler için daha fazla vaktiniz olur ve yeni bir sadık müşteri kazanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle