ISIDEM YALITIM SODEX ANKARA FUARI’NDA İLGİ ODAĞI OLDU

ISIDEM Yalıtım 10 – 13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara ATO Congresium’da düzenlenen Sodex Fuarı’nda ilgi odağı oldu.

ISIDEM Yalıtım; Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat fuarı Sodex Ankara‘da 55 m2 alan üzerine kurulu stant ile bünyesinde bulunan Flexiduct (esnek hava kanalları), Duct Connect (kanal bağlantı parçaları) ve Coolflex (elastomerik kauçuk köpüğü) markalı ürünlerini sergiledi. ISIDEM Yalıtım’ın 2016 yılında “Türkiye’nin ilk ve tek Halojen İçermeyen Elastomerik Kauçuk Köpüğü” sloganıyla üretimine başladığı ve geçtiğimiz günlerde Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri organizasyonunda Yılın Isı Yalıtım Ürünü ödülünü kazanan Coolflex HF fuarda ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Yabancı ziyaretçilerinde özellikle ilgi gösterdiği ISIDEM Yalıtım standında, ziyaretçiler ürünler hakkında yetkililerden bilgi alma fırsatı yakaladı.

 

YILIN EN İYİ ISI YALITIM ÜRÜNÜ COOLFLEX HF

ISIDEM Yalıtım tarafından 2016 yılında üretimine başlanan ve sektör profesyonelleri tarafından merakla izlenen ve beğenilen Coolflex HF elastomerik kauçuk köpüğü 2016 yılının En İyi Isı Yalıtım Ürünü seçildi.

B2B Medya’nın bu yıl 14.’sünü düzenlediği ve yalıtım sektörünün en prestijli organizasyonlarından biri olan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri yarışmasının Yılın Isı Yalıtım Ürünü kategorisini Coolflex HF kazandı.

Tüketiciler ve sektör profesyonellerinden oluşan özel jürinin oyları ile belirlenen “Yılın Isı Yalıtım Ürünü” ödülünü kazanan Coolflex HF, Türkiye’nin ilk ve tek halojen içermeyen elastomerik kauçuk köpüğü olma özelliği taşıyor.

Böyle bir ödüle layık görülmekten
dolayı büyük gurur yaşadıklarını ifade eden ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu; “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri organizasyonundan kazandığımız bu ödül bizim için ilk değil. Geçtiğimiz yıl da Eskişehir’de bulunan LEED Sertifikalı üretim tesislerimiz ile Yılın Yatırımı Ödülü’nü kazanmıştık. Ayrıca geçtiğimiz günlerde İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından gerçekleştirilen Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde İhracat Performans Ödülü’ne layık görüldük. Sektöre kazandırdığımız yeniliklerle adımızdan sıkça söz ettirmeye devam edeceğiz. Bu ödüllere ulaşmamızda emeği geçen başta çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkür ederiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Coolflex HF elastomerik kauçuk köpüğü;

halojenler grubunda yer alan klor, brom elementleri ve bu elementlerin bileşiklerini içermez. Yanma sırasında zararlı emisyon salınımına karşı üst düzey performans sağlar. Ayrıca düşük ısı iletkenlik katsayısı ile enerji kaybını önler, korozyon oluşumuna karşı yüksek direnç gösterir.

Yangın esnasında minimum zararlı
emisyon salınımı sağlayan Coolflex HF trenlerde, metrolarda, yeraltı tüp geçitlerinde, offshore platformlarında, petrokimya tesislerinde, denizcilik sektöründe, kamu binalarında (okullar, ameliyathaneler, fuar ve kongre merkezleri, kütüphaneler vb…) ısıtma-soğutma-havalandırma ekipmanlarının yalıtımı ve yoğuşma kontrolü amacıyla kullanılır. Ayrıca toz ve elyaf gibi zararlı maddeleri içermeyip, daha sağlıklı bir şekilde uygulama imkânı sağlar. Coolflex HF TS EN 50267-l :2001 standardına göre test edilmiş, halojen içermediği kanıtlanmıştır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle