İSİB’e İş, Staj, Burs İlanları Online Başvuru

İSİB, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği İş, Staj, Burs İlanları Online Başvuru Web Sitesini(ik.isib.gov.tr) kurdu.
İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği sektörün insan kaynakları ihtiyacının online ortamda karşılamak amacıyla İş, Staj, Burs İlanları Online Başvuru Web Sitesini(ik.isib.gov.tr) kurdu. Site kullanıcı dostu arayüzü ile sektörün iş, staj ve burs sağlayıcı firmaları ile bu pozisyonlara ihtiyacı olan ziyaretçileri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Sistem İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği(İSİB)’nin üyeleri için ücretsiz bir hizmetidir. İSİB üyeliği ile ilgili detaylı bilgi http://goo.gl/EiFUAR adresinden edinilebilir.

Eğer iklimlendirme sanayi sektöründe iş, staj veya burs imkanı arıyorsanız, siteye iletişim bilgilerinizi girerek kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyeliğin ardından sistem sizi özgeçmiş bilgilerinizi girebileceğiniz bir arayüze yönlendirecektir. Ardından sistemde yer alan iş ilanları, staj ilanları ve burs ilanlarını görüntüleyip sadece Başvur seçeneğine tıklayarak kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece başvurularınız ilgili firmanın arayüzüne otomatik olarak aktarılacak ve ayrıca e-posta aracılığı ile de bilgilendirme sağlanacaktır.

Sistemin kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye http://goo.gl/uM6jZ9 sayfasından ulaşabilir; kullanım ile ilgili soru yada sorunlarınızı destek@isib.gov.tr adresine iletebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle