İSİB ihracatçısına hedef ülke araştırmalarında bilgi desteği

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Türk İklimlendirme Sektörü’nün dünya pazarlarında rekabet performansını artırmak, Pazar yelpazesini genişletmek ve sektörü daha etkin kılabilmek amacı yürüttüğü faaliyetlerini artırarak devam ettiriyor.

Sektörü uzak ihracat pazarlarına taşıyan İSİB, Ülke İthalat Raporları yayınlayarak, ihracatçının Pazar hakkında daha kapsamlı ve kolay bir şekilde bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti,  Lübnan, Peru, Polonya, Kolombiya, Katar, Mısır, Cezayir, Fas, İsrail, Makedonya, Brezilya ülkeleri İklimlendirme Sektörü İthalat raporları hazırlayan İSİB, raporlarla ülkelerin ekonomilerine genel bakış, iklimlendirme sektörü potansiyeli, ekonomi politikaları, ekonomide geleceğe yönelik beklentiler, dış ticaret faaliyetleri, ihracatçıların karşılaşacağı durumlar, ithalat şartları ve dağıtım kanalları gibi konularda ihracatçıyı bilgilendirmeyi, yeni ihracat pazarları kazandırmayı hedefliyor. Ayrıca tüm dünya ülkeleri için Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Tesisat ve Yalıtım alt sektörlerini içeren ithalat verileri de ihracatçılar için sık kullanılacak bir rehber olma özelliği taşıyor.

Söz konusu rapor ve verilere isib.org.tr resmi sitesinden Bilgi Merkezi başlığı altından ulaşılabilir.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle