İnşaat ve Konut Konferansı 3. Kez Kapılarını Açacak

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açacak.

Her yıl olduğu gibi,  İnşaat ve Konut Konferansı  vizyonlara ışık tutacak, yeni iş bağlantıları yaratacak ve inşaat sektörü ile ilgili yaklaşımlara ticari ve ekonomik açıdan katma değer yaratacak.
Sektörün ilerlemesine pay sağlayacak yeni fikirlerin seçkin katılımcılarına aktaracak, ses getiren küresel bir network oluşturulmasına fırsat yaratacak.
Hem Türk hem uluslararası firmalardan yoğun bir ilgi gören konferans,  birbirinden çarpıcı oturumlarla geleceğe yol haritaları çizecek, ezberleri bozacak fikir analizleri ile konusunda ün yapmış uzmanları buluşturacak.
İnşaat ve Konut Konferansı sadece iş dünyasına yönelik B2B platformdur.  Türkiye’nin en kaliteli ve elit katılımcı kitlesine sahip VIP konseptte gerçekleşen tek adrestir. Konferans, hedef kitle ve ziyaretçi profili ile sadece profesyonelleri bir araya getiren üst düzey bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı’na Katılmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın

Ticari diyalogları büyütmenin yanında, yeni iş fırsatları yaratabilmek günümüz koşullarında işletmeler için en avantajlı yöntem görünüyor. Sadece top level yöneticilerinin bir araya geldiği İklimlendirme Konferansında doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, B2B fırsatları yakalayabilirsiniz.
Detaylı bilgi için www.insaatkonferansi.com adresini ziyaret ediniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle