İklimlendirme Konferansı Hazırlıkları Başladı

İstanbul’da bu yıl 2.si düzenlenecek olan “HVAC & IR, Verimlilik, Sürdürülebilirlik, Enerji ve Endüstriyel Gelişmeler”  kapsamıylaİklimlendirme Konferansı için hazırlıklar başladı. Bu yıl İklimlendirme Konferansı’na 300’ye yakın firmanın katılımcı olması bekleniyor. Konferans, özellikle şirketlerin ticari faaliyetlerine vizyon katmaları ve networking  açısında etkin bir rol oynuyor.
Geçen yıl 145 firmanın en üst düzey VIP katılımı ile gerçekleşen İklimlendirme Konferansı bu yıl 4 Kasım Salı günü, Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek. Eventuum tarafından düzenlenen konferans, firmaların sektörel olarak verim aldığı ve memnun kaldığı organizasyon olarak gösteriliyor.
Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Yalıtım, Alternatif & Yenilenebilir ve Güneş Enerjisi Sistemleri, Su Arıtma Teknolojileri ve Birleşenlerinin müşteri profilleri inşaat firmaları, projeciler, müteahhit firmaları, mühendis ve mimarlar, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu görevlileri ile bir araya geldiği konferans, yeni iş bağlantılarının kurulmasına ve küresel bir network oluşturulmasına da fırsat yaratıyor.
Hem Türk hem uluslararası markalardan yoğun bir ilgi gören konferans, bu yıl da, belirlenen birbirinden çarpıcı oturumlarla geleceğe yol haritaları çizecek, ezberleri bozacak fikir analizleri ile sektörün önde gelen isimleri ile buluşturacak.

İklimlendirme Konferansı’nda Yer Almak Neden Önemli?

İklimlendirme Konferansı, müşteri profilleri ile tanışma fırsatını yakalayarak ulusal ve uluslararası iş bağlantıları yaratılması açısından en uygun platformlardan biri. Katılımcılar, hedef kitlesi ile bir araya gelerek şirketlerini ve projelerini tanıtma fırsatı yakalıyor.
Sadece kayıtlı profesyonellerin yer aldığı B2B konseptindeki konferansta, katılımcılar tarafsız bilgilenme ve networking imkânı yakalayabilecek, yeni iş birliktelikleri kurabilecek.
Konferans ile ilgili detaylı bilgi için www.iklimlendirmekonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle