Hels Yurt Genelinde Seminerlere Devam Ediyor

Mekanik tesisat sektörünün önde gelen firmalarından Hels Endüstriyel Mamuller, müşterileri ile  düzenlenen teknik seminerlerde bir araya geldi. Hels Genel Müdürü Hikmet Temel İzmir‘de düzenlenen seminerlerde müşterilerine İmalat programı ve kompansatörler hakkında sunum yaparken, Bursa Bölge Sorumlusu Doğan Balcı da kondenstoplar ve buhar uygulamaları konusunda bilgi verdi

Hels Endüstriyel Mamüller, müşterileri ile düzenlenen seminerlerde bir araya geliyor.  Üniversiteler, hastane, gıda, tekstil, otomotiv, demir-çelik, kimya ve benzeri sektörlerden makine, enerji müdürleri, tesisat bölüm müdürleri ve satınalma müdürlerinin yanı sıra makine mühendisleri ve mekanik bakım şeflerinin yoğun katılımının gerçekleştiği seminerde HELS’in özel imalatları hakkında bilgi verildi.

YERLİ ÜRETİM VURGUSU

Hels Genel Müdürü Hikmet Temel, öncelikle müşterilerinin talep ve isteklerini dinlemek için yola çıktıklarını belirtti. 29 Eylül 2017 tarihinde İzmir Grand Wyndham Hotel’de yaklaşık 200 kişilik bir dinleyici grubuna teknik eğitim semineri verdiklerini dile getiren Temel, imalat programı ve kompansatörler hakkında ayrıntılı bir sunum yaptı. Özellikle büyük çap ve endüstride kullanılan kompansatör çözümleri hakkında bilgi veren Temel, Hels ürünlerindeki yerliliğe vurgu yaptı ve “2011 yılında kurulan firmamız özellikle kompansatör üretiminde teknolojik yenilikleri takip ederek üretimine yansıtıyor. Kondenstop konusunda da ülkemizde olmayanı üretmeyi hedefleyerek pek çok yenilikleri yapıyoruz. Özellikle termostatik kondenstopta yaptığımız yeniliklerle özellikle tekstil sektörünün ihtiyacı olan yüksek tahliye gerektiren uygulamalarda hizmet verdiğimiz firmalara ciddi ekonomik ve enerji tasarrufu sağladık. Seviye gurubunda da agresif akışkan içeren uygulamalara yönelik geliştirdiğimiz dizaynlar çok dikkat çekiyor.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz kompansatörlerde ilgili sektörlerin

ihtiyacına bağlı olarak sertifikasyon konularında da gerekli yatırımları gerçekleştiriyoruz. Şimdiden müjdelemek isterim ki 2018 yılı içerisinde HVAC sektöründe yangın hatlarında kullanılan kardan mafsallı kompansatörlerimizi FM onay belgesi ile değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor olacağız. Ekip olarak sektörün ihtiyaçlarına hızla cevap vermeyi misyon edinmiş durumdayız. Yurdışında da hizmet verdiğimiz sektörlerini her geçen gün artırarak farklı uygulamalarda müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. İhracat yaptığımız ülke sayısını 36 ülkeye çıkararak yurtdışındaki atılımlarımızı emin adımlarla sürdürüyoruz” dedi.

Hels Bursa Bölge Sorumlusu Doğan Balcı da seminerde katılımcılara kondenstoplar ve buhar uygulamaları konusunda bilgi verdi.

Seminer salonunda sergilenen imalat programına yeni alınan yüksek tahliyeli ve koç darbesine dayanıklı kondenstop HYT-30 ve HYT-35’e katılımcıları ilgisi çok yoğun oldu.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle