GREE ‘den Göz Alıcı Siyah Amber Serisi

2018 yaz döneminde TLC Klima San ve Tic. A.Ş. yeni GREE AMBER Serisini tüketiciyle buluşturdu. Amber Serisi siyah ön paneli ve gümüş rengi gövdesi ile iç dekorasyonda farklı seçenekler arayan kullanıcıların gözdesi olmaya başladı.  Seri soğutmada A++ , Isıtmada (ortalamada) A+ Sezonsal Enerji Sınıfına sahip.

Yüksek enerji tasarrufu ile sınıfının önde gelen klimaları arasında yer alan Amber Serisi, -15 °C ‘ye varan dış hava sıcaklıklarına kadar ısıtma ve soğutma yapabiliyor. Soğuk Hava Üfeme Koruması ile klima ısıtmaya başlarken içeriye soğuk hava üflenmemesi için iç ünite serpantin sıcaklığı hassas şekilde kontrol edilebiliyor. Yaz-kış kullanıma uygun olan seri I-Feel hassas sıcaklık kontrolü özelliği ile kullanıcıya daha fazla konfor sağlıyor. Kumanda üzerindeki sensör ortam sıcaklığını hissederek iç üniteye gönderdiği sinyal ile klima hava üfleme debisini ve sıcaklığını en üst düzeyde konfor sağlayacak şekilde düzenliyor.

Seri 7 farklı fan hızı ve 3 farklı Konforlu Uyku Modu ile kullanıcının kişisel tercihine yönelik daha fazla konfor sağlamaktadır. 3D hava akımı sayesinde oda içinde daha homojen ve konforlu hava dağılımı elde edilmektedir. Sessiz Modu ses seviyesinin daha da azaltılmasını mümkün kılıyor.

Amber  Serisinde iç ortam hava kalitesi 3 farklı filtre içeren Multi Fonksiyonel Filtreleme Sistemi ile en üst seviyeye ulaşıyor. WİFİ Ready olan Amber serisi opsiyonel olarak tercih edilir ise GREE+ aplikasyonu aracılığı ile cep telefonu ve tablet bilgisayar üzerinden uzaktan kontrol edilebiliyor.  Amber serisini daha yakından tanımak isteyenler www.siyahklima.com  web adresinden ürünü inceleyebilmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle