GF Hakan Plastik, hız kesmeden yola devam ediyor

İhracat pazarına yönelik çalışmalarını hızını kesmeden sürdüren GF Hakan Plastik, yoğun bir programla çalışmalarını sürdürüyor.  Programda yurtdışı fuar katılımlarının yanı sıra bayi eğitimleri de önemli bir yere sahip.

 

GF Hakan Plastik’in bu yıl hedef ülkeleri arasında yer alan Vietnam’da düzenlenen

  • Uluslararası Ticaret Fuarı, üst yapı ürün grubunun büyük ilgi gördüğü bir fuar oldu. 19-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, Silenta Premium ve Silenta 3A ses yalıtımlı atık su borularının yanı sıra Aquasystem PPR Boruları ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

 

Kuzey Afrika pazarının en büyük yapı fuarı sayılan BATIMATEC 2017 Cezayir Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı ise 23-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Bölgesel ölçekte inşaat sektörü için en büyük işbirliği platformu olan fuar bu yıl yaklaşık 44 bin metrekare sergi alanında 25 ülkeden 1000’den fazla şirkete ev sahipliği yaptı. Fuarda GF Hakan Plastik alt yapı ve üst yapı ürün grupları üzerinden sürdürülen görüşmeler yeni projeler için ürünlerin tanıtımı açısından katkı sağladı.

 

Fuar katılımlarının yanı sıra GF Hakan Plastik‘in önem verdiği konuların başında eğitimler geliyor.  Düzenlediği farklı eğitim /seminer programları ile hem ürünler hem de doğru uygulama teknikleri konusunda bilgi seviyesini artırmayı amaçlayan GF Hakan Plastik sadece yurt içi değil, yurtdışı bayileri ile de biraraya geliyor.

 

Gürcistan bayii BMC Gorgia işbirliği ile 3 Mayıs‘ta gerçekleştirilen eğitim semineri Tiflis’te Cruise Hotel’de gerçekleştirildi. Ürün içerikli düzenlenen eğitim seminerine iş ortakları ve önemli proje temsilcileri katıldı. İlginin oldukça yüksek olduğu seminerin sonunda tüm katılımcılara Katılım Belgesi de verildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle