GF Hakan Plastik, Aqua Therm Kiev 2017’deydi

Bu yıl 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında 18.’si düzenlenen Aqua Therm Kiev, GF Hakan Plastik için üst yapı, alt yapı ve tarımsal ürün gruplarının tanıtıldığı başarılı bir fuar oldu.

 

Doğu Avrupa ve B.D.T (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkeleri arasında düzenlenen en büyük HVAC fuarı olma özelliğine sahip Aqua Therm Kiev, bu yıl da sektörde yeni ürün ve gelişmelerin takip edildiği bir fuar oldu. Uluslararası firmalar açısından fuar, özellikle 240 milyonluk nüfusu ile dünyanın en büyük pazarları olan B.D.T. ülkelerinde iş imkanı için önem taşıyor.

 

İhracat çalışmalarına yönelik olarak fuar katılımlarını sıklaştıran GF Hakan Plastik de, Türkmenistan, Almanya, Vietnam ve Cezayir’in ardından Ukrayna’da düzenlenen Aqua Therm Kiev 2017’de sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek ürünlerini tanıttı. 2007 yılından bu yana fuara katılan GF Hakan Plastik geniş bir ürün sunumu ile üst yapı, alt yapı ve tarımsal olmak üzere tüm ürün gruplarının tanıtımını yaptı. Ayrıca 4 gün süren fuarda, ülkenin farklı bölgelerinden gelen GF Hakan Plastik kullanıcıları, firma temsilcileri ile tanışma ve deneyimlerini paylaşma imkanı da buldu.

 

30’un üzerinde ülkeden 50 bine yakın ziyaretçinin katılım gösterdiği fuar, GF Hakan Plastik açısından ürünlerin yoğun ilgi gördüğü, ikili iş görüşmelerinin de gerçekleştiği başarılı bir fuar oldu.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle