EVOSTA – EVOTRON – EVOPLUS

Baymak’ın, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması, ticari binalar, okul,otel, hastane gibi büyük projelerde ısıtma, havalandırma, klima ve güneş enerjisi sistemlerindeki su sirkülasyonu için Evosta, Evotron, Evoplus serisi olan Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompaları ile yüksek performans ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

DAB teknolojisine sahip Baymak ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları Evosta, Evotron ve Evoplus, frekans kontrolü, yüksek performansı, düşük enerji tüketimi ve kolay kullanımı ile çevre dostu olma özelliği taşıyor.

Evosta ve Evotron serisi frekans kontrollü sirkülasyon pompaları maksimum 4,2 m3/h debi ve maksimum 8 mSS basma yüksekliğine kadar kapasite aralıklarında rekorlu bağlantılıdır. Tek tip olan Evosta – Evotron serileri düşük kapasiteli sistemlerin ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunar. Resirkülasyon hatları için bronz gövde, yüksek glikollü (Maksimum yüzde 60) uygulamalar için solar model opsiyonuna sahip olan Evosta – Evotron serileri 1 ½’’ ve 2’’ rekor ölçüleri ve PN 10 gövde dayanımı ile kullanıcıya esneklik ve kaliteyi bir arada sunuyor. İzolasyon ceketi Evosta’da aksesuar olarak Evotron serisinde ise ürünle beraber standart olarak sunuluyor.

Baymak Evoplus serisi frekans sirkülasyon pompaları maksimum 64 m3/h debi ve maksimum 18 mSS basma yüksekliğine kadar kapasite aralıklarında olup rekorlu ve flanşlı bağlantılı seçenekler sunuyor. Tekli ve ikiz tip versiyonları bulunan seride DN 32 PN6 ‘den DN 100 PN16 bağlantıya kadar farklı ihtiyaçlara çözüm ortağı oluyor.

Evoplus serisi sirkülasyon su pompaları, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlıyor. ECO dizayn yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanan Evoplus serisi konutlardan ticari binalara, hastanelerden otellere kadar birçok farklı projede ısıtma, havalandırma klima ve güneş enerjisi sistemlerinde tercih ediliyor. Frekans kontrolü ve yüksek performansı ile kullanım kolaylığı sağlayan Evoplus, geleneksel sirkülasyon pompalarına göre yüzde 70 oranında enerji tasarrufu elde ediyor.

Elektronik kontrol ve gelişmiş teknolojiyle entegre edilen Baymak Evoplus, sistemin sürekli optimizasyonunu sağlayarak enerji israfını önlerken, ürünün ömrünü de uzatıyor. Evoplus, kurulum, kontrol ve bakım açısından da önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle