Evinizin Sıcaklığını Baymak Connect İle Kontrol Altında Tutun

Baymak, akıllı oda termostatıyla telefon veya tabletinizden kombinizle bağlantı kurma konforunu sunuyor. Tüm kombilere uyumlu olan Baymak Connect ile eve gelmeden önce kombinizi ayarlayabilir, hava tahminlerine göre haftalık programlama yaparak enerji tüketiminizi kontrol altına alabilirsiniz.

İklimlendirme sektöründe her zaman yenilikçi ve çevreci teknolojiyle hareket eden Baymak, akıllı oda termostatıyla gereksiz doğalgaz harcamalarının önüne geçiyor. Baymak Connect akıllı oda termostatının uzaktan kontrol etme özelliği sayesinde eviniz sadece gerektiği ölçüde ısınırken, kullanıcılar yüzde 30 oranında tasarruf elde ediyor.

Hem eski hem de yeni kombilere uyumlu olan Baymak Connect, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla kullanılabiliyor. Kombinizi Baymak Connect akıllı oda termostatıyla bir kumanda gibi kullanarak, dışarıdan istediğiniz ısı seviyesini ayarlayabilirsiniz. Baymak Connect aynı zamanda size güncellenen hava durumu tahminlerine göre bilgilendirir. Baymak Connect ile sadece günlük değil, haftalık programlama da yaparak doğalgaz faturanızdaki sürprizleri engelleyebilirsiniz.

Avrupa teknolojisini yenilikçi ürünleri ile Türkiye’ye taşıyan Baymak’ın akıllı oda termostatına tüm bayilerinde ve Orange Store’lardan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle