Etna fosdep atık su tahliye üniteleri

Binalarda atık suların kanalizasyon şebekesine transferi için yapılan beton kuyular yerine AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal ettiğimiz ETNA FOSDEP atık su tahliye ünitelerini geliştirdik.

Katı parçacık içeren atık suları transfer eden yüksek performansa sahip EFP 30 parçalayıcı bıçaklı foseptik ve EFP 30D açık çarklı drenaj pompaları ile donatılmış olan FOSDEP paslanmaz çelik atık su tahliye üniteleri, konutsal ve ticari uygulamalarda sağlam, kolay bakım imkânı sağlayan, koku yapmayan tasarımı ile öne çıkmaktadır.

FOSDEP atık su tahliye üniteleri, binaların bodrum katlarına beton depo yapmadan mevcut zemin üzerine kolayca yerleştirilmekte ve temiz suyu, yağmur suyunu, gri suyu veya atık suyu cazibenin olmadığı durumlarda veya daha yüksek bir seviyedeki kanalizasyon şebekesine bina gider borusu ve kanalizasyona giden borular vasıtasıyla deşarj edilmesini sağlamaktadır.

TS EN 12050-1 ve TS EN 12050-2 standartlarına uygun olarak üretilen FOSDEP, sistem kapasitesine göre 500 litre kapasiteli, çift parçalayıcı bıçaklı pompa takılabilen ve 250 litre kapasiteli, tek parçalayıcı bıçaklı pompa takılabilen, üzerinde toplu çek valf, pompa montaj kızakları ile birlikte kuruluma hazır olarak sevk edilmektedir. Kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda da kullanılabilen üniteler sızdırmaz servis kapağı sayesinde asla koku yapmazlar.

ETNA, modern atık su uygulamalarındaki zorluklarla güvenle başa çıkabilmeniz için ekonomik, verimli, kullanımı kolay, sık bakım gerektirmeyen, güvenli ve uzun ömürlü drenaj ve atık su çözümleri ile her zaman yanınızda.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle