Eskişehir Fuar Ve Kongre Merkezi’nde Isıdem Yalıtım Ürünleri Kullanıldı

Eskişehir Ticaret Odası’nın 123 yıllık tarihinde gerçekleştirdiği
en büyük proje olma özelliği taşıyan Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’nde ISIDEM Yalıtım ürünleri kullanıldı

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli projede tercih edilen, ISIDEM Yalıtım’ın Eskişehir’de yer alan LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği Coolflex markalı elastomerik kauçuk köpüğü ve Flexiduct markalı esnek hava kanalı ürünleri Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’nin Isıtma-Soğutma-Havalandırma sistemlerinde kullanıldı. Toplam 32 bin metrekare inşaat alanına sahip fuar ve kongre merkezi 13 bin metrekare fuar ve fuaye alanı, 9 bin metrekare kongre bloğu ve 10 bin metrekare de yeni ETO (Eskişehir Ticaret Odası) hizmet binasından oluşmaktadır. 5 biner metrekarelik iki adet tek katlı bloktan oluşan fuar ve kongre merkezinin 5 bin araçlık açık otopark alanı da bulunuyor.

Sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı Coolflex’te

Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ    10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri,

TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda B,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle