ENEKO ‘dan Patent Tescilli Paket Tipi Nem Alma Santralı

Kapalı yüzme havuzlarındaki yüksek nem oranları sebebiyle konfor koşullarının sağlanabilmesi amacıyla, özel tasarlanmış cihazlara ihtiyaç bulunmaktadır.

Nem alma ihtiyacının yüksek olduğu kapalı yüzme havuzlarında nem alma ihtiyacının sağlanabilmesi amacıyla enerji verimliliği dikkate alınarak ileri teknoloji ürünü Eneko EDH Nem Alma serisi geliştirilmiştir.

Eneko Ar-ge Mühendisleri tarafından yapılan geliştirme çalışmaları, PCT/TR2017/050125 nolu patent tescili ile koruma altına alınmıştır.

Eneko Nem alma santralları standart olarak EC Plug fanlı ve plakalı ısı geri kazanım eşanjörlüdür. Cihaz sahip olduğu dizayn sayesinde kompresör ve son ısıtıcıyı yıl boyunca çok az kullanarak işletme maliyetlerinde ciddi avantaj sağlamaktadır.

Cihazların MCC – DDC panoları, otomasyonu ve elektrik kontrol sistemi üzerinde olup, elektrik şebekesine bağlanması tasarım koşullarında çalışması için yeterlidir.

Mikroişlemci temelli kontrol sistemi, tasarım koşullarına uygun olarak sıcaklık, nem, hava debisi veya iç hava kalitesini kontrol ederek çalışmaktadır.

Cihazlar tak-çalıştır mantığında üretildiğinden, şantiyede montaj kolaylığı ve kısa sürede devreye alınabilme avantajı da sağlanmaktadır

Benzer İçerikler

Yorum Ekle