En İyi Servis Organizasyonu Ödülü Bosch Termoteknik’in

BoschTermoteknik Satış Sonrası Hizmetler Departmanı, 2013 yılında Bosch Termoteknik dünyasındaki 80 ülke arasında “En İyi Servis Organizasyonu” ödülüne layık görüldü.

BoschESM Academy (Executive Sales and Marketing) satış sonrası hizmetler toplantısı İstanbul’da gerçekleşti ve Bosch Termoteknik Satış Sonrası Hizmetler Departmanı 80 ülke arasında “En İyi Servis Organizasyonu” ödülüne layık görüldü.
Bu ödüllebirlikte Bosch Termoteknik Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Ekibi, BoschTürkiye’nin koyduğu “ASA 2015 Vizyon”hedefine 1 adım daha yaklaşmış ve Bosch Global dünyasındaki hedefine ulaşmış oldu. Çeşitli çalıştay, ve sunumların yapıldığı toplantıya Bosch Termoteknik’in faaliyet gösterdiği çeşitli ülkelerden 50’ye yakın servis müdürü ve yöneticisi katıldı.
Toplantıda satış sonrası operasyonel konular, müşteri etkileşimi, yedek parça, Türkiye’nin pilot ülke olduğu ek garanti projesi, Kurumsal bakım satışı konularında oldukça verimli geçen çalıştaylar yapıldı.  “Yetkili servis firmaları ile satış sonrası hizmetler” konusu Satış Sonrası Hizmetler Ekibi tarafından en önemli gündem maddesi olarak ele alındı. Sunumların ardından katılımcılar 5 adet Bosch servisini ziyaret ederek servislerin iç işleyişlerini yakından tanıma imkânı buldu. Ziyaret edilen servisler katılımcılardan tam not aldı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle