ELCO, ALMANYA GENEL MERKEZİNE GEZİ DÜZENLEDİ

Isıtmanın Avrupa’daki öncü markası Elco, sektör profesyonelerine üstün teknolojiye sahip duvar ve yer tipi kazanlarını, ısı pompalarını ve güç-ısı kojenerasyon ünitelerini, Hechingen, Stuttgart’a düzenlediği teknik geziler ile tanıtıyor.

80 yılı aşkın süredir, başta Almanya, İsviçre ve Hollanda gibi ülkelerde premium ısıtma çözümleri sunan Elco, Türkiye ısıtma sektöründe hizmet veren önemli proje dizayn firmalarını, resmi kurumlarda çalışan teknik personeli, mekanik tesistat firmalarını, Elco’nun Almanya’da bulunan genel merkezi olan Hechinen, Stuttgart’ta ağırladı. 3-5 Mayıs tarhilerinde gerçekleştirilen seyahatte, Elco markası, duvar ve yer tipi kazanları detayları ile anlatıldı. Elco Ticari Ürünler Direktörü Flavio Castelli, Elco Ticari Ürünler, Çözüm Merkezi Müdürü John Jansen ve Elco Türkiye Ticari Satış Müdürü Fatih Tuna’nın marka ve ürün hakkındaki sunumlarının ardından, Elco’nun üstün performanslı kazanlarının ve güneş enerji sistemlerinin test edildiği laboratuvar gezildi.

Almanya’nın en gelişmiş şehirlerinden biri olan Stuttgart’ta, Elco kazan ve yüksek verimli ürünler ile projelendirilmiş okul ve konut projelerinin de gezildiği seyahatin son gününde, şehrin önemli destinasyonlarından Mercedes-Benz Müzesi de ziyaret edildi. Elco Türkiye, tüm ısıtma profesyonellerini yüksek kapasiteli ve yoğuşmalı duvar ve yer tipi kazanları hakkında bilgi almak için www.elco-tr.com  websayfasına davet ediyor.

 

Ariston Thermo Group Hakkında

Ariston Thermo ısıtma ve su ısıtma alanında dünya çapında lider; her gün dünyada, 250 milyon kişinin ürünlerini kullandığı güçlü yerel kökleri olan küresel bir şirkettir. Yıllık 1.43 milyar Euro ciro elde eden ve 7 milyon ürünün satışını yapan grup, 150 ülkede 6.700 çalışanı, 54 şirketi, 6 dış temsilciliği ve 12 ülkedeki 20 üretim sahası ile faaliyet göstermektedir.

Ariston Thermo’nun dünya çapında 10 ülkede 18 Ar-Ge ve Yeterlilik Merkezi bulunmaktadır. Ar-Ge dahil 72 milyon Euro’luk yatırımlarıyla Ariston Thermo, Elco, Chaffoteaux, Atag, ve Racold markaları altında her çeşit ürün ve sisteme sahip olmakla beraber birçok hizmet sunmaktadır. Ariston Thermo’nun enerji verimine olan bağlılığı,  güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompalarının yanında, kazanlar ve su ısıtıcıları gibi ürünlerin veriminin arttırılması yoluyla gözlemlenmektedir. 2020 yılına kadar grup, faaliyetlerinin yüzde 80’ini, yüksek verimli ya da yenilenebilir enerji çözümleri ile yürütmek amacındadır. 2015 yılında, bu hedefin yüzde 47’sine ulaşılmıştır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle