Dünyanın Prestijli Projelerinde Ode Yalıtım İmzası

Yalıtım sektöründe global bir marka olma hedefiyle ilerleyen ve 4 bini aşkın çeşitten oluşan ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, Katar’dan Nijerya’ya dünyanın birçok ülkesindeki prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. ODE Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, 2019’da bu sayıyı daha da artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Global bir marka olma hedefiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım’ın Çorlu ve Eskişehir tesislerindeki bantlardan çıkan ürünleri 5 kıtaya ihraç ediliyor; Katar’dan Portekiz ve Kazakistan’a, Pakistan’dan Nijerya ve Azerbaycan’a birçok ülkede prestijli projelerde tercih ediliyor.

Ozan Turan: “2018’de yurtdışı projelerde vites yükselttik”  

ODE Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, 2018’de çok önemli uluslararası projelerde yer aldıklarını belirterek, “Bu anlamda 2018 yılı bizim yurtdışındaki prestijli projelerde yer alma konusunda vites yükselttiğimiz bir yıl oldu. Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun, doğduğu Madeira adasında ziyarete açılan CR7 Müzesi’nin yanı sıra; Lübnan’daki Tower 44 Gökdeleni, Cascade Mall Alışveriş Merkezi, Chebab Marine Yat Showroom’u ile ülkenin ilk ulusal bankası olan FNB’nin genel merkezinde ODE ürünleri tercih edildi.

Azerbaycan’ın en prestijli AVM’si olarak dikkat çeken Caspian Waterfront Mall’da ise ODE Starflex camyünü ürünleriyle yer aldık. Sydney Opera Binası’nın geometrik şekli ile Azerbaycan’ın ambleminden esinlenilerek tasarlanan ve Azerbaycan’ın önemli eğlence mekanlarından biri olarak Bakü’de yükselen Caspian Waterfront Mall’da yine ODE ürünleri kullanıldı. Ek olarak, Cezayir’in zengin ve iş odaklı şehri Setif’de hizmete açılan ve 192 odalı Mariott Otel Zincirleri tarafından işletilen Park Mall Setif&Courtyard Mariott Cezayir’in yalıtımında da ODE Starflex, ODE R-Flex, ODE Rockflex ve ODE Ductflex ürünlerimiz kullanıldı. Fas’ın, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan turistik kentlerinden Marakeş’in genişletilen havaalanının yalıtımında da yine bizim imzamız var. Diğer yandan, 2019 yaz aylarında hizmete girecek olan Roma’daki Maximo alışveriş merkezinin 5 bin metrekarelik havalandırma kanalında ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimiz kullanıldı. Milan yakınlarında Arese bölgesindeki ‘Il Centro’ alışveriş merkezinin ısıtma kanallarının yalıtımında ODE R-Flex PRM ürünleri kullanıldı. Bizi en heyecanlandıran projelerden biri de yine Portekiz’in Madeira Adası’nda yeniden inşa edilen Savoy Royal Hotel’de ODE Starflex Eco Akustik ürünlerimizin kullanılması oldu. 174 odalı otel, Atlas Okyanusu’ndaki ayrıcalıklı konumuyla büyük beğeni topluyor.”

  

Benzer İçerikler

Yorum Ekle