Demirdöküm, Stratejik Ortaklarıyla Buluştu

DemirDöküm Tedarikçi Kalite Gününün ikincisi 24 Ekim 2013 tarihinde Bozüyük Grand Çalı Hotel’de DemirDöküm markası için farklı iş kollarında ürün ve hizmet sağlayan 30’a yakın tedarikçi firmanın yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan DemirDöküm Kalite Müdürü Müge Kurtoğlu, Vaillant Group’un kalite anlayışı, bu alandaki vizyon ve misyon ile kalite hedefleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.
Daha sonra, Vaillant Group kalite projelerinden “Tedarikçi Geliştirme Projesi”nin detayları Tedarikçi Kalite Mühendisi Sedat Zeytin tarafından katılımcılara aktarıldı.
DemirDöküm ve Vaillant Group’un tedarikçilerinden olan Pakkens firmasının kalite sistematiğini ve kalite proseslerini aktarmasının ardından Contract firmasının genel yapısı ve kalite eğitimleri tedarikçi firmalar ile paylaşıldı.
Toplantının ikinci bölümünde, Gökhan Uğurlu tarafından “İletişim Teknikleri” konulu bir seminer verildi.
DemirDöküm Ar – Ge merkezinden Sinan Yücedağ’ın Ar–Ge faaliyetleri hakkında bilgi vermesinin ardından söz alan DemirDöküm Direk Malzemeler Satınalma Müdürü Ali Bacaksız, satın alma bölümü olarak tedarikçi firmalardan beklentilerini paylaştı.
Kombi ve Şofben Parça Üretim Müdürü Gökan Akın DemirDöküm üretim sistemleri hakkında bilgi verdi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle