DemirDöküm 60. Yılında

60. yılını kutlayan DemirDöküm, 7-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında ısıtma ve iklimlendirme sektörünün temsilcilerini buluşturan ISK-SODEX 2014’e katıldı. Isıtma ve iklimlendirme sektöründe öncü kimliğiyle fuar ziyaretçilerinden dört gün boyunca yoğun ilgi gördü. Fuar kapsamında özel etkinliklere de imza attı.

DemirDöküm, ISK-SODEX’e özel tasarlanan sinema salonu ve özel animasyon filmiyle de teknoloji ve trendlere yakın kimliğini yansıttı.
Kemanı geniş kitlelere sevdiren, sahne şovları ve sahneye getirdiği yeniliklerle Türkiye’nin en beğendiği sanatçılarından olan Canan Anderson, DemirDöküm’ün konuklarına özel bir gösteri gerçekleştirdi. Sevilen radyo programcısı Geveze’nin ev sahipliğinde DemirDöküm standında düzenlenen ‘Refleks Yarışması’nda ise fuar konukları hızınızı ve dikkatini sınarken, sürpriz hediyeler kazanma şansını yakaladı.
İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-SODEX 2014’te, fuar girişinde temin edilen çekiliş kuponlarıyla çekilişe katılan 10 kişi DemirDöküm A3 9 Klima, 10 kişi ise Atron H 24 kombi kazanma şansını yakaladı.
Fuarda düzenlenen etkinlikleri yakından takip eden DemirDöküm CEO’su Dr Axel Busch “Türk ısıtma ve soğutma pazarı birçok fırsat sunuyor. İşgücü, süreçler, ürünler, satış ve pazarlama yaklaşımlarımızda iş ortaklarımızla birlikte gücümüzü artırarak organize olmalıyız. ISK-SODEX bu noktada hem sektör devleri hem de KOBİ’ler için büyük fırsat…’’ ifadesini kullandı. Busch, DemirDöküm’ün 60 yıllık geçmişinden aldığı güçle bugünün ve geleceğin ısıtma ve iklimlendirme markası olmaya devam ettiğini belirtti.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle