DemirClub’lılar, UEFA Süper Kupa final heyecanını Tallinn’de yaşadı

İklimlendirme sektörünün en aktif sadakat programı DemirClub ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına en hızlı çözümü üreten DemirDöküm, “DemirClub Lig Kampanyası” kapsamında başarılı olan satış noktası ve yetkili satıcılarını Tallinn’de buluşturdu. Bu yıl gerçekleştirilen kampanya kapsamında başarılı olan DemirDöküm yetkili satıcı ve satış noktaları, EUFA Süper Kupa final coşkusunu yerinde yaşadı.

İş ortaklarıyla ortak kazanım yaratmak üzere 2010 yılında DemirClub sadakat programını hayata geçiren, 2016 yılında ise günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere projeyi DemirClub.com ile sosyal ağ platformuna dönüştüren DemirDöküm, platform üzerinde geleneksel olarak düzenlediği “DemirClub Lig Kampanyası” ile başarılı iş ortaklarını ödüllendirmeye devam ediyor.

DemirDöküm, Türkiye genelinde düzenlenen kampanya kapsamında yoğuşmalı ürünlerde en fazla ilk çalıştırma adedini yakalayan satış noktası ve yetkili satıcılarını Tallinn’de ağırladı. Köklü tarihi ve Orta Çağ esintili sokakları ile herkesin kalbini fetheden Estonya’nın başkenti Tallinn’e yapılan seyahate 22 Platinum, 27 satış noktası ve 3 yetkili satıcının yanı sıra DemirDöküm yöneticileri de katıldı. Estonya’nın ana liman kenti Tallinn’in tarihine, kültürüne ve doğal güzelliklerine tanık olan 59 kişilik büyük ekip, tüm dünyayı etkisi altına alan UEFA Süper Kupa final maçı heyecanını hep birlikte yaşadı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle