Danfoss Türkiye, OEM müşterileri için Danimarka ve Fransa turu düzenledi

Danfoss Soğutma Sistemleri, OEM müşterileri için yurt dışı fabrika turu düzenledi.
Eylül ayı sonunda gerçekleştirilen tura, sekiz firmadan beş kişi katıldı.

Danfoss Türkiye Soğutma Sistemleri, OEM müşterilerini 18-22 Eylül tarihleri arasında Danimarka ve Fransa’ya düzenlenen fabrika turunda ağırladı. Danimarka’nın Nordborg şehrinde şirketin genel merkezinin ziyaret edilmesi ile başlayan özel tur, Expansion Valve ve Elektronik Expansion Valve Fabrikası ziyareti ile devam etti.

Kolding şehrinde Endüstriyel Soğutma Ekipmanları Fabrikası’nı gezen müşteriler, daha sonra Rodekro şehrinde Danfoss Ana Dağıtım Merkezi’ni inceleme fırsatı buldular. Turun Danimarka ayağı, Grasten şehrine düzenlenen Motor Kontrol Sistemleri Fabrikası ziyaretiyle son buldu.

Fransa’da devam eden turun ilk etabında ise Lyon şehrinde Danfoss Ticari Kompresörler Fabrikası ziyaret edildi. Danfoss yetkilileri tarafından soğutkan trendleri, iklimlendirme ve soğutma alanlarındaki yeni ürünlere ilişkin bir eğitim düzenlendi.

Fabrika gezilerinin yanı sıra Danimarka ve Fransa’nın tarihi ve turistik yerlerinin de ziyaret edildiği turda; müşteriler, Lyon’da aldıkları golf dersi ile keyifli zaman geçirdi.

Danfoss, bayi ve müşterilerine yönelik teknik gezilerine yıl boyunca devam ediyor.

DAN_OEM_VIP_Tur DAN_OEM_VIP_Tur DAN_OEM_VIP_Tur DAN_OEM_VIP_Tur

DAN_OEM_VIP_Tur

Benzer İçerikler

Yorum Ekle