Daikin’den konforlu ve ekonomik yeni kombi Condence

Isı pompasının pazar lideri olarak ısıtma pazarında bulunan iklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, kombide de liderliğe oynuyor. Geçtiğimiz yıl Daikin Premix Tam Yoğuşmalı kombi ile yanmalı ürünler alanına da giriş yapan Daikin, yeni ürünü Daikin Condense ile bu alandaki ürün gamını genişletiyor. Ekonomik konforun, Japon devinin teknolojisi ve kalitesiyle buluştuğu yeni yoğuşmalı kombi Daikin Condense, yüksek ısıl verimlilik değerleri, düşük su basıncında başarıyla çalışabilmesi, gaz ve elektrik kullanımında tasarruf sağlaması gibi özellikleriyle sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Modern ve şık bir tasarıma sahip olan yeni ürün yoğuşmalı kombi Daikin Condense; 24 ve 28 KW kapasiteleriyle geniş metrekarelere ekonomik çözümler üretiyor. Konutlar ve küçük iş yerleri için ideal bir ürün olarak dikkat çeken Condense, doğalgaz veya LPG (G31) ile kullanılabiliyor. Yüksek ısıl verimliliğe sahip olan cihaz, frekans kontrollü pompası sayesinde elektriği ihtiyaca göre kullanarak elektrik tasarrufu sağlıyor. Daikin’in yeni kombisi Condense, Hendek’teki kendi fabrikasında üretiliyor.

Daikin Condense’in son derece işlevsel olan LED ekranı her yaştaki kullanıcı için ürünü kullanmayı kolay hale getiriyor. LED ekran, teşhis edilen her türlü arızayı ekranda göstererek kolayca müdahale edilmesine olanak sağlıyor. 13 ayrı emniyet sistemiyle son derece güvenli bir kullanıma ulaşan Daikin Condense, 3’lü eşanjör sistemine sahip. Bakırdan imal edilmiş ana eşanjör, atık gaz çıkışında yer alan eşanjör ve paslanmaz çelik plakalı eşanjör cihazın verimini üst düzeye çıkarırken Daikin kalitesinin ve güvenilirliğinin bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Konforlu Ve Ekonomik

Yeni yoğuşmalı kombi Daikin Condense’in elektronik ateşleme ve full alev modülasyonu ihtiyaca göre alevin boyunu ayarlayarak gaz tüketiminden tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra cihazda opsiyonel olarak bulunan oda termostatı, seçilen oda sıcaklığını sabitliyor ve böylece ısınma konforunun yanı sıra enerji tasarrufuna da olanak sağlıyor. Yerden ısıtma sistemleriyle uyumlu çalışabilen Daikin Condense, düşük şebeke suyu basıncı olarak kabul edilen 0.5 bar basıncında bile sıcak suya erişim sağlayabiliyor. Kompakt boyutlarıyla hacimsel avantaj sağlayan cihaz, montaj ve bakım kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Son derece ekonomik, yüksek teknolojili ve konforlu bir ürün olan Daikin Condense ile ısıtma alanındaki önemli bir eksikliği gideren Daikin, fark yaratan çevreci ve inovatif ürünlerle tüketiciyle buluşmaya devam ediyor.

DAIKIN CONDENSE’İN ÖZELLİKLERİ

 1. Daikin Türkiye Hendek fabrikasında üretim
 2. 24, 28 Kw kapasite
 3. Frekans kontrollü pompa
 4. Kullanımı kolay LED ekran
 5. LED ekran ile otomatik arıza teşhis sistemi
 6. Yüksek ısıl verimlilik
 7. Modern tasarım ile estetik görünüm
 8. Elektronik ateşleme ile full alev modülasyonu
 9. Doğalgaz veya LPG (G31) ile çalışabilme özelliği
 10. Üçlü eşanjör sistemi
 11. Bakırdan imal edilmiş ana eşanjör
 12. Paslanmaz çelik plakalı eşanjör
 13. Düşük şebeke suyunda bile sıcak su erişimi
 14. Elektriksel koruma sınıfı IPX5D
 15. 13 farklı emniyet sistemi ile cihaz koruması
 16. Opsiyonel oda termostatı
 17. Montaj ve bakım kolaylığı
 18. Yerden ısıtma sistemi ile uyumlu çalışabilme

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle