DAF Enerji Yönetimi Marka Ayrımı Gözetmeksizin Isı İstasyonu Satış Sonrası

Bakım, Teknik Servis, Garanti Uzatma Hizmetlerini 1.012 projedeki 128 bin konutta devam ettiriyor.

Boyler kazanına ve tesisatına bağımlılığı ortadan kaldıran, projede kullanım alanı kazancı sağlayan,  elde ettiği enerji verimliliği ve konfor ile kısa sürede merkezi ısınma sisteminin vazgeçilmezi haline gelen ısı istasyonlarının yapı sektöründe kullanımı ciddi oranda yaygınlaştı. Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak sektörde ısı istasyonu ürünün periyodik bakımı, teknik servisi ve yedek parça desteği konusunda ciddi bir ihtiyaç ve talep meydana geldi.


Mevcutta bu hizmetleri
profesyonel olarak sunan bir oluşum bulunmadığından DAF Enerji Yönetimi, ısı istasyonu bulunan projelerde periyodik bakım, garanti uzatma, yedek parça temini ve teknik servisi konusunda profesyonel hizmet sunmaya başlayan ilk firma oldu.

DAF Enerji Yönetimi, ısı istasyonu üretim ve satışının lideri olan DAF Enerji’nin ürettiği tüm ısı istasyonlarının tarif, hizmete alma, bakım ve teknik servisini veren tecrübeli ekibinden oluşuyor.

 

DAF Enerji Yönetimi bu hizmetleri marka ayrımı gözetmeksizin tüm ısı istasyonları için verecek.

 

Firma tarafından profesyonel olarak sunulan hizmetler 3 farklı paketten oluşuyor

Yıllık periyodik bakım paketinde uzman ekiple; ısı istasyonunun genel bakımı, yedek parça ve pislik tutucu bölümlerinin temizliği, oluşabilecek arızaların önceden tespit ve tamiri ile ısı istasyonunun %100 performans ile çalışması sağlanacak.

Ek garanti paketinde cihazın garantisini standart garanti süresine ek olarak 2 yıla kadar uzatma imkânı, cihaza DAF Enerji Yönetimi güvencesi ile uzman ve yetkili teknik servis tarafından hizmet verilmesi, güvence altında sorunsuz ısınma ve sıcak su temini sağlanacak.

Ek garanti + bakım paketinde ise eksiksiz bir ısı istasyonu desteği sunulacak.
										

Benzer İçerikler

Yorum Ekle