Cvsair, Nijerya’nın Lagos Şehrinde Seminer Verdi

Gelişme potansiyeli yüksek Afrika ülkelerin başında gelen Nijerya’da Cvsair tarafından verilen “Yüksek Verimli Havalandırma Sistemleri” konferansı, Nijeryalı mühendis ve proje danışmanları tarafından büyük ilgi ile takip edildi.

Nijerya, dünyada yaşanan küresel durgunluğun olumsuz etkilerine rağmen ülkedeki altyapı yatırımlarına önemli kaynaklar aktararak, hızlı kentleşmenin doğurduğu konut açığını kapatmak için çaba sarf ediyor. İnşaat sektöründeki gelişme çabaları beraberinde iklimlendirme sektörüne yönelik üretilen ürünlere olan talebi de arttırıyor.

Bu talepleri yerinde gören Cvsair, markanın dünyaya açılma stratejileri çerçevesinde Nijerya ile de yakından ilgileniyor. Havalandırma ve Enerji Verimliliği konularında, üretici olarak güvenilir bir kaynak olma bilinci ile hareket eden Cvsair, kaliteli ürünü doğru fiyatlarla, hızlı teslim etme ve müşteri memnuniyeti felsefesini Afrika kıtasında Nijerya’ya da taşımaya gayret ediyor.


Bu çalışmalar neticesinde
Cvsair, ülkedeki mühendislere yönelik faaliyetlerine “Yüksek Verimli Havalandırma Sistemleri” konferansını da ekledi. Geçtiğimiz ay içerisinde Nijerya’nın Lagos şehrinde verilen seminere, Cvsair adına Cvsair Satış Mühendisi Muhammed Satılmış ve Cvsair Uluslararası Satış Uzman Murat Parlak katıldılar.

Cvsair Satış Mühendisi Muhammed Satılmış tarafından verilen seminere bölgenin alanında uzman 40 makine mühendisi ve proje danışmanı katıldı. Seminerde; Biz kimiz? Uluslararası projelerimiz, İhracat ülkelerimiz, Referanslarımız ve sertifikalarımız, Neler üretiyoruz? Otopark havalandırma sistemleri, Jet fan tasarımı, CFD simülasyonu ile jet fan sistem kontrolü, Yaşam alanı havalandırma sistemleri, Mutfak duman tahliye sistemleri, Fan seçim teknikleri, CFD Analizi, Örnek Projelerimiz başlıkları altında Cvsair’in ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler verildi.

Seminere katılan Nijeryalı mühendisler, seminerde sunulan teknik bilgilerin ve anlatılan ürünlerin kalitesinden oldukça memnun kaldıklarını belirtirlerken, Türk firmalarının benzer etkinliklerle Nijerya’da daha fazla yer edinebileceklerine dikkat çektiler.

Karşılıklı gelişen sohbet ortamı Türkiye-Nijerya ilişkilerinin daha da pekiştirilerek özellikle mühendislik konularında karşılıklı bilgi alışverişinin var olan işbirliğini daha da üst düzeylere çıkarılabileceğinin bir göstergesiydi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle