COPA Klimalar İle Serin Ve Konforlu Bir Yaz

Coşkunöz Holding’in iklimlendirme sektöründeki öncü markası COPA, duvar ve salon tipi klimaları ile tüketicilerine serin ve konforlu bir yaz geçirme fırsatı sunuyor. Yüksek verim ve tasarruf sağlayan inverter özelliğine sahip COPA klimalar, güvenilir ve teknolojik komponentleri sayesinde yaşam alanlarında sağlıklı ve konforlu hava sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl satışan sunulan COPA klimalar estetik ve şık tasarımlarıyla birlikte; gelişmiş elektronik kontrol sistemi, geniş çaplı çapraz akışlı fanı, yüksek verimli kompresörü, korozyona karşı dayanıklı gold fin evaparatörü gibi komponentlere sahip. Bakır boruların iç kısımlarındaki yivler sayesinde düz borulara kıyasla %20-30 daha yüksek ısı verimliliği sağlarken; akıllı, hassas ve hızlı ısı ayarı ile 2 dakikada ısıtıp, 30 saniyede soğutuyor.

Tüketicilerine sorunsuz kullanım imkanı sunan duvar ve salon tipi COPA klimalar tasarruflu ve sessizlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Kapasitesini ortamın ihtiyacına göre ayarlayan, bu sayede enerji tüketimini minimuma düşürerek soğutma ve ısıtma verimliliğini arttıran  DC inverter kompressörler yardımıyla COPA klimalarla %30’a kadar enerji tasarrufu sağlamak mümkün. Geliştirilen geniş çaplı çapraz akışlı fanı, asimetrik kanatları ve çok kanatlı santrifüj fanı sayesinde COPA klimalar 29 dB seviyesiyle bir kütüphane ortamından daha düşük sesle çalışıyor.

COPA klimalar farklı ısı kapasiteleri ile hassas sıcaklık kontrolü ile daha sağlıklı ve daha konforlu bir hava için farklı hava temizleme teknolojilerine sahip. Toz tortularına ulaşan yeni nesil süper elektrostatik filtreli temizleme teknolojisi; kolayca çıkarılıp temizlenebilen ikinci kapağı sayesinde iç ünitelerdeki kirliliğin önüne geçer. Filtrede bulunan 03 mikron parçacıklar sayesinde tozları yakalayan hava filtreli toz çöktürme teknolojisi ise arınma oranını %99.7’ye çıkarır. Formaldehit sökücü filtre, iç ünitedeki formaldehit ve diğer zararlı gazları etkin, verimli, hızlı ve absorpsiyonlu olarak %92’nin üzerinde bir oranla  giderir.

A++ enerji sınıfında yer alan duvar tipi split COPA Touch Line ve Soft Line ve salon tipi klimaların farklı kapasite seçenekleri bulunuyor. COPA salon tipi klimanın 43000 BTU, duvar tipi split klimaların ise 9000 BTU ile 24000 BTU aralığındaki kapasiteleri ile çeşitli ihtiyaçlara cevap veriyor. 5 yıl garantili olan COPA klimalar Türkiye genelinde yaygın servis ağıyla hizmet veriyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle