CLIVET SCREWline³-i hava soğutmalı VFD vidalı gruplar

Eurovent sertifikalı SCREWline³-i hava soğutmalı VFD vidalı gruplar, 550-1,300 kW soğutma kapasitesi aralığına sahiptir.

Kompresörler üzerinde bulunan entegre inverterler, soğutucu gaz soğutmalı olup soğutma için ek bir düzeneğe ihtiyaç duymazlar. Sektördeki en gelişmiş kompresör teknolojisini sunarlar.

2 bağımsız devre, her bir devrede frekans inverterli kompresor, ısı transfer alanı geliştirilmiş DX tip Shell&Tube evaporator ile hem tam hem de kısmi yüklerde yüksek verimlilik sağlar. Akustik izolasyonu ile konfor uygulamaları için önemli bir kriter olan düşük ses seviyesi sağlar.

Form Şirketler Grubu, büyük yapılardaki merkezi iklimlendirme sistemi için enerjinin en etkin ve verimli kullanıldığı sistemlerin uygulanması bilinciyle hareket ediyor. EUROVENT sertifikası ve yüksek enerji verimliliği ile LEED sertifikası için puan kazandıran CLIVET marka hava soğutmalı vidalı soğutma grupları, aynı anda ısıtma ve soğutmanın (dört borulu sistemin) ihtiyaç duyulduğu otel-iş merkezi uygulamaları ve endüstriyel uygulamalarda optimum çözüm sağlar.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle