CLIMAMED 13’ün Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ev sahipliğinde 3-4 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Akdeniz Ülkeleri İklimlendirme Kongresi CLIMAMED’13’ün değerlendirme toplantısı 24 Ekim tarihinde Cemile Sultan Korusu’nda yapıldı.

Çok sayıda firma yetklisi, sektörel dernek temsilcisi, TTMD üyeleri ve sektörel basının bir araya geldiği toplantıda TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Türkmen bir sunum yaparak, CLIMAMED’13 Kongresi’nin hazırlık ve tamamlanma sürecine ilişkin faaliyetleri anlattı. Türkmen, kongre hakkında şu özet bilgileri verdi: “Kongre’ye 21 ülkeden 159 bildiri özeti geldi.  7 paralel salonda 66 bildiri sunuldu.

11 poster sunumu yapıldı. ‘Yaklaşık sıfır enerjili binalar’ konulu bir panel düzenlendi. Four Season Bosphour Hotel’de yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gala yemeği düzenlendi. Kongreye 429’u kayıtlı olmak üzere yoğun katılım sağlandı”.

CLIMAMED’13 Kongresi’nin başarıyla tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden TTMD Başkanı, 8-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında ISK-SODEX Fuar alanında gerçekleştirilecek 11. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu hakkında bilgiler verdi. Sempozyumun yürütme, organizasyon, bilim kurulu ve danışma kurullarını tanıtan Türkmen, sempozyum için sponsorluk şartlarını anlatarak gelecek yıl çok daha başarılı bir sempozyum gerçekleştirme hedefinde olduklarını söyledi.

Toplantıda yapılan sunumun ardından, CLIMAMED’13 Kongresi’ne sponsor olan firmalar, destekleyen dernek ve kurumlar ile sektörel dergilere teşekkür plaketleri takdim edildi. Davetliler, toplantının ardından verilen kokteyle katıldı. Climamed Galerisi İçin Lütfen Sayfaları Tıklayın

haber7

Benzer İçerikler

Yorum Ekle