ÇEDBİK 2016 Uluslararası Kongresi, 4-5 Şubat 2016

ÇEDBİK 2016 Uluslararası Kongresi, 4-5 Şubat 2016 tarihinde InterContinental Otel’ de, “Dayanıklı Şehirler için Düşünsel Dönüşümler” – “Binadan Yerleşkeye Bütünsel Tasarım için Diyalog” başlık ve alt başlıklarıyla gerçekleştirilecektir.

“Dayanıklı Şehirler İçin Düşünsel Dönüşümler” – “Binadan Yerleşkeye Bütünsel Tasarım için Diyolog” başlık ve alt başlıklarıyla duyurulan Kongre’ye katılımın yüksek olmasını bekleniyor. Sekiz oturumda, yedi başlık altında ve yaklaşık kırk kadar konuşmacıyla sürdürülebilir bina alanında hemen her önemli konuya değinecek Kongre’de izleyicilerin de katılımcı olabilecekleri, etkin rol alabilecekleri bir diyalog ortamı geliştirilecek.

Kongre Tarihi ve Yeri
ÇEDBİK KONGRESİ 2016, 4 – 5 Şubat 2016 tarihlerinde InterContinental Otel – İstanbul
http://yesilbinalarzirvesi2016.org

Kongre Merkezi
InterContinental Otel, Taksim – İstanbul
Adres: Şht. Muhtar Mh., Askerocağı Cad., Taksim Fırını Sk No:1,
http://istanbul.intercontinental.com.tr/tr/general/

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların oturumlarında simultane tercüme yapılacaktır.

Önemli Tarihler
Erken Kayıt: 15 Ocak 2016

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri
Kayıt ve bilgi masaları InterContinental Otel’de yer alacak olup, 08:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kayıt ücretine bilimsel oturumlara ve fuar alanına giriş, Zirve materyalleri (program kitabı, zirve çantası, yaka kartı, bloknot ve kalem) dahil olacaktır. Daha önce kayıt yaptıramayan katılımcılarımız on-site kayıt masalarından kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

İptal Koşulları
Kayıt iptali kabul edilmemektedir. İsim değişikliği yapılabilmektedir.

Davet Mektubu
Talep edildiği taktirde İnterium Turizm tarafından gönderilecektir. Davet mektupları hiçbir suretle seyahat, konaklama ya da benzer bir muafiyet hakkını sağlamaz.

Yaka Kartları
Kayıt – rezervasyon masalarından kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının toplantılar süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir.

Kongre Çantaları
Kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza kayıt – rezervasyon masalarından verilecektir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle