CALEFFI TÜRKİYE Kuruluşunun 2. Yılını Kutluyor

İtalya’nın lider üreticisi Caleffi, 2016 Temmuz’unda Türkiye’ye geldi.

Isıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve yenilenebilir enerji sistem ürünleri üreticisi olan Caleffi, tüm üretimini İtalya’da bulunan 3 üretim tesisinde gerçekleştiriyor. 4000 kalemden fazla ürünü ile sistem çözümü sunan firma, 2016 Temmuz’unda Türkiye’ye geldi. İstanbul’da yer alan merkez ofisi ile tüm Türkiye genelinde sürdürdüğü faaliyetlerle günümüze kadar birçok önemli projeye imza attı.

Firma açıklamasında 2 yıllık deneyimlerini şu sözlerle açıkladı: “Bu yolda sadece önemli projelerde yer almadık; aynı zamanda çok değerli insanlarla da tanıştık. Sektörümüzde teknik bilginin ve kabiliyetin önemini bildiğimiz kadar, insan faktörünün de başarının sırrı olduğunu unutmuyoruz. Samimiyetle ve şeffaflıkla yaklaştığımızda çevremizdeki dostlarımız çoğalıyor, yaptığımız işler de bu doğrultuda büyüyor. Aynı zamanda sektörümüze karşı en büyük sorumluluğun sahip olduğumuz bilgi ve birikimi paylaşmak olduğunu bildiğimiz için teknik seminerlerimizle, eğitimlerimizle çeşitli faaliyetler düzenlemek önceliklerimiz arasında.”

En son Radyant Isıtma ve Soğutma Sistemleri eğitimi düzenleyen firma, her ay birçok farklı firmaya butik eğitimler düzenliyor. Bu yılın firma için ayrı bir önemi daha var: İtalya merkezinde bulunan CUBOROSSO (Kırmızı Küp) AR-GE Merkezinin 10’uncu senesi.

Şirket felsefesi olan “inovasyon”un en önemli simgesi haline gelen CUBOROSSO ve onun simgelediği “sürekli gelişim”, markanın tüm hücrelerine nüfus etmiş. Bu sebeptendir ki, firma, inovasyon ve ilerleme için her gün yeni ürünleri, yeni sistem çözümleri ile sektörde önemli bir mevkii tutuyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle