Buderus duoCLEAN Hijyenik Boyler

Buderus’un yeni ürünü duoCLEAN Hijyenik Boyler, kullanım suyunu hızla ısıtırken aynı zamanda hijyenik olarak depolanmasını sağlıyor. Suyun yıkanma, kişisel temizlik, yiyeceklerin temizliği için kullanımında bakteri içermesi ve sağlığı tehdit etmesi riskine karşı duoCLEAN, evde hijyen sunuyor.

Kullanma suyunun bakteri üremesine elverişli, kireçlenme ve korozyona uğramış bir depolamadan geçmesi sağlığı ciddi oranda tehlikeye atarken çeşitli hastalıklara yol açabilir. Hijyenik olmayan boyler kullanımı da, zamanla iç yüzeylerinde korozyon ve kireçlenmeye, paslanma ve pislik birikmesi sonucu bakteri üremesine sebep olabilecek bir ortam oluşturabilir, depolanan kullanım suyunun kirlenmesine yol açabilir.
İç yüzeyleri termoglasür adlı cam katkılı bir alaşımla kaplı olan Buderus duoCLEAN Hijyenik Boyler’in kimyasal olarak nötr ve krom-nikel içermeyen iç yüzeyi, korozyon ve kireç birikimini önlüyor. Bu kaplama da, boyler içinde depo edilen kullanma suyunun hijyenik olmasını sağlıyor. Etkili gövde izolasyonu kullanılması sebebiyle termos özelliğinde olan Buderus duoCLEAN ile ısıtılan su çok uzun süre sıcak kalabiliyor. Kazanın devreye girme sayısı ve kalma süresinin azaltılması sayesinde çok daha az yakıt harcanıyor.
Buderus duoCLEAN Hijyenik Boyler boyutlarının küçük olması sebebiyle az yer kaplarken yüksek miktarda sıcak su üretme özelliğine sahip bulunuyor. 30 yıldan fazla ömrü olan boylerlerin, geniş serpantin yüzeyleri ve özel tasarımı sayesinde durma kayıplarının az, ısınma sürelerinin kısa olmasının yanı sıra, aynı miktarda sıcak su temini için kullanılan yakıt miktarını da oldukça azaltıyor.

Detaylı Bilgi İçin:

Nuray Sağlam, Bosch Türkiye / Kurumsal İletişim
(212) 335 07 47 nuray.saglam@tr.bosch.com

Benzer İçerikler

Yorum Ekle